Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

SANKTUARIUM

  • Film dokumentalny
  • Produkcja:
    Polska
  • Rok produkcji:
    2022
  • Barwny, 50 min

Tematem wiodącym filmu jest wyjątkowość Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach widziana przez całą jego przestrzeń, jak i przez ludzi, którzy z tym miejsce są związani często przez kilkadziesiąt lat. Wędrówka równoległa, zarówno w przestrzeni miejsca, jak i w czasie zaczynając od najstarszej części klasztornej aż po bazylikę, w której Jan Paweł II dokonał zawierzenia świata Miłosierdziu. Pokazane zostaną różne, często mało znane fragmenty sanktuarium podążając w nim za ludźmi opowiadającymi historię ostatnich 30 lat. Znajdzie się w peregrynacji miejsce na pokazanie klasztoru sióstr Bożego Miłosierdzia wraz z klasztorną kaplicą, w której codziennie jest transmitowana Koronka do Bożego Miłosierdzia, a 2 razy w tygodniu msze św. Ponadto wizyta w Bazylice Bożego Miłosierdzia, Zostaną pokazane nie tylko jej główne wnętrze, lecz także kompleks kaplic, które znajdują się w podziemiach tej niezwykłej budowli. [TVP]

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2022.08.19 00:26:18
© 1998-2022 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
MakuFly Marcin MakowskiKrzysztof WellmanKrzysztof WiktorGlinka Agency