Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

JOANNA D'ARC

 • Etiuda szkolna
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  2022
 • Gatunek:
  Etiuda dokumentalna
 • Barwny, 30 min

Młoda Polka, Aneta, wyjeżdża do Francji z partnerem i dwójką dzieci w poszukiwaniu lepszego życia. Po latach zmagań i pokonywania napotkanych trudności, dojrzała już bohaterka natrafia na niepowtarzalną okazję przejęcia nietypowego biznesu, który może odmienić jej dotychczasowe życie. Czy wykorzysta tę szanse, znajdzie szczęście w miłości i zagwarantuje pewną przyszłość swoim dzieciom?

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

Nagrody
schowaj

 • 2022
  Nagroda Doc Alliance-Nominacja
  w kategorii: film krótkometrażowy
 • 2022
  Bydgoszcz (Festiwal Filmowy "Przeźrocza")-Grand Prix
 • 2022
  Złotoryja (Festiwal Filmów Dolnośląskich "Złoty Samorodek")-II Nagroda
  w kategorii: dokument
 • 2022
  Opole (Festiwal Filmowy "Opolskie Lamy")-Wyróżnienie
  w Konkursie Krótkometrażowych Filmów Dokumentalnych
 • 2022
  Świdnica (Festiwal Filmów Dokumentalnych "Okiem Młodych")-Wyróżnienie
  w konkursie Okiem Młodych - Dokument
  za "poruszającą i wzmacniającą historię kobiety dokonującej wyborów, które wydają się niemożliwe do spełnienia. Reżyser nie ocenia bohaterki. W sposób wrażliwy i uczciwy portretuje jej świat. “Joanna d’Arc” jest dowodem na to, że definiujące cię kategorie takie jak przynależność klasowa, kulturowa czy społeczna, można zawsze przekroczyć i że nigdy nie jest za późno na zmiany"
 • 2022
  Świdnica (Świdnicki Festiwal Filmowy "Spektrum")-II Nagroda Jury Więziennego
  w konkursie Okiem Młodych – Dokument
2023.01.18 04:12:07
© 1998-2024 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.

Informacja o zasadach publikacji linków i danych adresowych w serwisie filmpolski.pl w ramach pakietu premium.

Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.