Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

MARTWE MAŁŻEŃSTWO

 • Etiuda szkolna
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  2022
 • Gatunek:
  Etiuda fabularna
 • Barwny, 18' 35''

40-letni Filip jest zawodowym statystą, grającym martwe ciała. Na planie filmu poznaje Łucję, dzięki której ma szansę znów obudzić się do życia.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

Nagrody
schowaj

 • 2022
  Kraków (Krakowski Festiwal Filmowy - Konkurs Polski)-Srebrny Lajkonik dla najlepszego krótkometrażowego filmu fabularnego
 • 2022
  Koszalin (Koszaliński Festiwal Debiutów Filmowych "Młodzi i Film")-Wyróżnienie za krótkometrażowy film fabularny
  za "świetny pomysł na pokazanie, że nowe życie można znaleźć nawet wśród martwych ciał"
 • 2022
  Koszalin (Koszaliński Festiwal Debiutów Filmowych "Młodzi i Film")-Nagroda Dziennikarzy
  za "wykreowanie świata pełnego czułości, ciepła i humoru, w którym odrobina bliskości z drugim człowiekiem może wskrzesić duszę. Oraz za przypomnienie, że każdy z nas musi czasem przygwiazdorzyć, aby nie stać się statystą we własnym życiu"
 • 2022
  Radom (Ogólnopolskie Spotkania Filmowe "Kameralne Lato")-Nagroda Publiczności
 • 2022
  Nowogard (Festiwal Filmu - Malarstwa - Muzyki "Lato z Muzami")-Wyróżnienie
  za "filmową miniaturę malowaną w ciepłych barwach. Za szlachetną prostotę, uśmiech i wzruszenie. Za film, który zostaje z nami na dłużej"
 • 2022
  Kazimierz Dolny (Festiwal Filmu i Sztuki "Dwa Brzegi")-III nagroda w Konkursie Filmów Krótkometrażowych
  za "imponującą scenariopisarskim konceptem, reżyserską precyzją i aktorską swobodą opowieść o wojnie na niby i miłości na serio"
2022.08.09 00:18:29
© 1998-2022 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Glinka Agencye-teatr.plInstytut Teatralny im. Zbigniewa RaszewskiegoStowarzyszenie Autorw Zdj Filmowych