Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

BUNT!

 • Serial fabularny
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  2022
 • Premiera:
  2022. 01. 31
 • Barwny, 68 odcinków x ok. 22 min

  Emisja: 31 stycznia - 6 maja 2022.

Kajetan, Lolita, Jajko, Zośka, Bolo i inni - każdy z tych bohaterów serialu przeżył już swój nastoletni bunt, jednak w ich przypadku było to coś więcej niż burza hormonów. Dysfunkcyjne rodziny, konflikty z prawem, niewłaściwe towarzystwo to tylko niektóre z powodów ich pobytu w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym. A tam apodyktyczna pani dyrektor - Agata Gawron - systematycznie wprowadza nowe obostrzenia i kary, które blokują młodzież, poniżają ją i jeszcze bardziej pogrążają w problemach, z którymi się zmagają. W końcu młodzi nie wytrzymują i wybucha bunt w obronie własnej godności...
Strajk eskaluje - sytuacja staje się na tyle poważna, że zbuntowanym bohaterom grozi interwencja policji i więzienie. Ostatnią deską ratunku jest były dyrektor ośrodka, legendarny Tomasz Wilk, który w wyniku dramatycznych wydarzeń z przeszłości skazał się na banicję. Dawny wychowawca kiedyś dostrzegł w nich potencjał, dotarł do nich i zaakceptował - teraz znów staje po ich stronie.

Zwiastun
pokaż

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

Varia
pokaż

1

 • Odcinek serialu

Do krakowskiego Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego trafia Róża, nastolatka z dobrego domu. Dziewczyna od razu wpada w oko ośrodkowemu przystojniakowi – Kajetanowi. Róża próbuje też zaprzyjaźnić się z liderką zespołu muzycznego – Niną. Wszyscy są jednak zajęci przygotowaniami do obchodów rocznicy powstania ośrodka. Nie będzie na nich byłego dyrektora, Tomasza Wilka, który w wyniku śmierci swojej podopiecznej skazał się na banicję i uciekł w Bieszczady. Nowa dyrektorka placówki – apodyktyczna Agata Gawron - postanawia po raz kolejny stłamsić inicjatywę wychowanków i odwołuje występ „Smarcool”. Młodzi jednak nie poddadzą się bez walki!

2

 • Odcinek serialu

Mieszkający samotnie w Bieszczadach Tomasz Wilk coraz częściej wraca myślami do krakowskiego ośrodka wychowawczego. A w nim źle się dzieje - wściekła dyrektor Gawron za wszelką cenę chce odkryć, kto stoi za zamknięciem w piwnicy kwartetu smyczkowego! Kiedy młodzież nie chce współpracować, zabiera im sprzęt elektroniczny. Dla Róży to cios - dziewczyna musi być w kontakcie ze swoim tajemniczym przyjacielem na zewnątrz. Nastolatka podpada też zazdrosnej o Kajetana Zośce – szefowej ośrodkowej bandy dziewczyn. To nie może się dla Róży dobrze skończyć!

3

 • Odcinek serialu

Ku własnemu zaskoczeniu Wilk coraz mocniej dopuszcza do siebie małego Wojtusia. Nad własnymi emocjami przestaje też panować Gawron, która chce się dowiedzieć, kto ośmieszył ją przed oficjelami podczas rocznicowego koncertu. Dyrektorka jest przekonana, że winnych wskaże 12-letni Brajanek – aby zmusić chłopca do wydania sprawców, zamyka go na noc w piwnicy! Kiedy to nie przynosi efektów, dyrektorka rekwiruje „Smarcoolom” i Róży ich instrumenty muzyczne. Dla dziewczyny skrzypce to najcenniejszy skarb, dlatego razem z Kajetanem i Jajkiem włamuje się do gabinetu Gawron w poszukiwaniu zemsty. To, co tam znajdują, zaskakuje nie tylko ich!

4

 • Odcinek serialu

Młodzież zbezcześciła zdjęcie syna Gawron – dyrektorka mocno to przeżywa. Niespodziewanie odpuszcza - oddaje wychowankom sprzęty elektroniczne. Dzięki temu Róża może zdawać relację ze swoich działań tajemniczemu D. Dziewczyna coraz śmielej dopytuje wychowanków o Majkę - nastolatkę, która dwa lata wcześniej zginęła na terenie ośrodka. Nikt nie spodziewa się, że pokojowy gest ze strony Gawron był jedynie zasłoną dymną. Dzięki łasemu na pieniądze Grubemu dyrektorka dowiaduje się, że to Jajko i Kajetan są odpowiedzialni za uwięzienie kwartetu smyczkowego i włamanie do jej gabinetu. Co zrobi rozwścieczona dyrektorka?!

5

 • Odcinek serialu

Gawron chce przenieść Kajetana do ośrodka o zaostrzonym rygorze. Wychowawcy nie zamierzają na to pozwolić – Anka jest wręcz gotowa ukryć chłopaka w swoim mieszkaniu! Teraz, jak nigdy, wszyscy odczuwają brak legendarnego Wilka. Ten jednak coraz mocniej angażuje się w swoje bieszczadzkie życie z Wojtusiem oraz Kaśką i nie ma pojęcia, że z Kajetanem jest bardzo źle. A chłopaka dopada przerażający atak paniki. Jajko nie zamierza patrzeć na to bezczynnie. Dla przyjaciela jest gotowy… zabić dyrektorkę!!!

6

 • Odcinek serialu

Przyparta do muru dyrektor Gawron pozwala Kajetanowi zostać w ośrodku. Euforia nastolatka i jego przyjaciół nie ma granic! Róża jest pod coraz większym wrażeniem charyzmatycznego chłopaka. Rodzące się uczucie stanowi jednak dużą komplikację dla jej tajemniczego planu! Zawirowania pojawiają się również w życiu Wilka – Wojtuś szuka u niego wsparcia, bo mocno zaniepokoił go przyjazd w Bieszczady jego dawno niewidzianego ojca, Andrzejka. Pełna obaw jest też Anka, która nie wierzy, że dyrektorka zaakceptuje swoją przegraną bez walki. Jaki cios tym razem szykuje nieobliczalna Gawron?!

7

 • Odcinek serialu

Młodzież z wielką energią angażuje się w nadchodzące wybory do rady ośrodka. Czują, że w końcu mogą decydować o sobie - tak jak nauczył ich Wilk! A ten, nawet w dalekich Bieszczadach, nadal walczy o swoje przekonania - wchodzi w niebezpieczny konflikt z miejscowymi kłusownikami! Róża też coraz więcej ryzykuje – chcąc ustalić, dlaczego zginęła Majka, idzie na potajemne spotkanie z Kajetanem. A przecież wie, że Zośka jej tego nie daruje. Co tak naprawdę łączyło Majkę z Różą, że ta naraża się agresywnej dresiarze z Huty?!

8

 • Odcinek serialu

Wilk postanawia pomóc Kaśce w walce z ojcem Wojtusia, który chce zabrać chłopca do Warszawy. Tymczasem w ośrodku Lolita, Bolo i Kajetan stają przeciwko sobie w wyborach do Rady Ośrodka. Nie zdają sobie sprawy, że są częścią podstępnego planu swojej dyrektorki. Gawron pozbawia „Smarcoole” możliwości nagrania piosenki ze znanym raperem B.R.O. Szykuje się też do ataku na Kajetana, który ma największe szanse na wygraną w wyborach. Dyrektorka nie zna litości i sadystycznie chce uderzyć tam, gdzie chłopaka zaboli najbardziej!

9

 • Odcinek serialu

Kajetan ciężko przeżywa przegraną w wyborach. Jest przekonany, że dyrektor Gawron sfałszowała wyniki, ale nie ma na to żadnych dowodów. W dodatku większość wychowanków nic sobie z tego nie robi. Załamany chłopak doświadcza kolejnego ataku paniki… Tymczasem ogłoszony przewodniczącym Gruby coraz lepiej czuje się u władzy i korzysta z jej uroków. Nie zauważa przy tym, że staje się marionetką w rękach przebiegłej dyrektorki. Poważne kłopoty ma też Wilk - podburzeni przez Andrzejka kłusownicy postanawiają go zlinczować!

10

 • Odcinek serialu

Kajetan - wiedząc, że dyrektorka sfałszowała wyniki wyborów - odzyskuje równowagę i na nowo jednoczy wychowanków ośrodka. Jednak Gawron ma już kolejny plan, jak skłócić młodzież. O dziwo, na początek zgadza się na nagranie piosenki dziewczyn z B.R.O… Tymczasem Anka zostaje mocno zraniona – dowiaduje się, że Wilk ma w Bieszczadach nową kobietę! Jej były narzeczony postanawia raz na zawsze przepędzić Andrzejka z życia Kaśki. Kłótnię między mężczyznami słyszy Wojtuś - błędnie wnioskuje, że Wilkowi na nim nie zależy. Zrozpaczony chłopiec ucieka do lasu. Dla dziesięciolatka z cukrzycą może się to skończyć tragicznie!

2023.01.18 04:10:01
© 1998-2023 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.

Informacja o zasadach publikacji linków i danych adresowych w serwisie filmpolski.pl w ramach pakietu premium.

Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.