Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

JOHNNY

 • Film fabularny
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  2022
 • Premiera:
  2022. 09. 23
 • Barwny, 119 min

  Okres zdjęciowy: sierpień - wrzesień 2021.
  Lokacje: Konstancin, Puck, Sopot.

Patryk włamuje sie? do domku w małym mies´cie. Wyrok sa?du nakazuje mu prace społeczne w puckim hospicjum, gdzie poznaje niezwykłego księdza Jana Kaczkowskiego. Duchowny angaz˙uje młodych chłopaków z zawodówki, na pozór twardych buntowników, w pomoc s´miertelnie chorym. W pracy skupia sie? na bliskos´ci, czułos´ci i walce o relacje z drugim człowiekiem. Empatii uczy z hurtowa? ilos´cia? humoru, czym zyskuje ogromna? popularnos´c´. Niedługo póz´niej Jan sam staje sie? pacjentem swojego hospicjum. Patryk zostaje postawiony w trudnej sytuacji.
Oparta na prawdziwych wydarzeniach historia, opowiedziana z perspektywy podopiecznego Jana Kaczkowskiego, Patryka Galewskiego – chłopaka, który nie miał łatwego startu w z˙yciu.

Zwiastuny (2)
pokaż

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

Nagrody
schowaj

 • 2022
  Gdynia (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych)-Nagroda za główną rolę męską
 • 2022
  Gdynia (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych)-Nagroda za debiut aktorski
 • 2022
  Gdynia (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych)-Nagroda Publiczności
 • 2022
  Gdynia (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych)-Złoty Kangur (nagroda australijskich dystrybutorów)
2022.09.20 00:33:25
© 1998-2022 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Glinka Agencye-teatr.plInstytut Teatralny im. Zbigniewa RaszewskiegoStowarzyszenie Autorw Zdj Filmowych