Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

TROJE POD PRZYKRYWKĄ

 • Serial fabularny
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  2021
 • Premiera:
  2021. 09. 05
 • Barwny, 12 odcinków x ok. 45 min

  Emisja: 5 września - 28 listopada 2021.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

1

 • Odcinek serialu

„Mówią, że jak już usuwanie brudu wejdzie w krew, to ciężko przestać. I coś w tym jest, choć teraz robimy to w ciut inny sposób…” konstatuje filozoficznie Marek Gawlik, jadąc przez miasto śmieciarką wraz ze swoim bratem, Staszkiem. Gawlikowie cienko przędą, ale jako wyjątkowi luzacy przeciwności losu znoszą ze stoickim spokojem i poczuciem humoru. Nie inaczej podejdą do nietypowej propozycji, jaką składa im tajemniczy mężczyzna, który pewnego dnia staje na ich drodze. Tak zaczyna się ich współpraca z tajną jednostką służb specjalnych i prawdziwa jazda bez trzymanki. Na początek będą przebieranki i nauka włoskiego, ale szybko zrobi się naprawdę ryzykownie i niebezpiecznie. Gawlikowie będą musieli wejść pod przykrywką w świat bezwzględnych mafiosów i zapobiec otwarciu linii produkcyjnej nowego narkotyku. Nie obędzie się bez kilku małych potknięć i paru zwrotów akcji, padną strzały, będą pościgi, dojdzie do porwań i zastraszania, ale – dzięki nieszablonowemu podejściu braci do życia i wyzwań zawodowych – ani przez chwilę nie będzie ponuro. Marek i Staszek podczas akcji nie będą zdani tylko na siebie. Blisko współpracować będą z oficerem operacyjnym Karoliną Drzazgą przy wsparciu agenta odpowiedzialnego za sprawy techniczne - Roberta Łabudy. Nad operacją będzie czuwał kapitan Edward Gołąb, a szefem wszystkich szefów okaże się kobieta.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2

 • Odcinek serialu

Po pierwszej akcji pod przykrywką Marek i Staszek gotowi są na kolejną. Utwierdzili się w przekonaniu, że praca w służbie i na wysokiej adrenalinie, to coś, w czym doskonale się odnajdują. Agencja wychodzi im naprzeciw. Tym razem sprawa dotyczy grubych pieniędzy i wtyki w zakonie. Teraz czas na sprawdzenie aktorskich zdolności Marka. Wciela się w rolę biskupa, by zaszczycić swoją obecnością pewien klasztor. Na miejscu ma wspomóc agentkę. To Karolina w habicie jest w trakcie tajnej operacji, wcale nie związanej z pogłębianiem wiary. I tym razem nie obejdzie się bez komplikacji. Mury klasztoru staną w ogniu. Kilka sióstr ucieknie z zakonu, a Karolina znajdzie się w śmiertelnym zagrożeniu. Parę mistyfikacji, odrobina szczęścia i wyważona dawka profesjonalizmu może doprowadzić kolejną sprawę do zakończenia sukcesem. Czy tak się stanie tym razem? Czy bracia Gawlikowie i ich nowa drużyna staną na wysokości zadania? Można powiedzieć, że opatrzność będzie nad nimi czuwać…

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

3

 • Odcinek serialu

Oprócz komplikacji w życiu zawodowym, prywatnie Gawliki też mają pod górkę. Braki mieszkaniowe zmusiły ich do spania kątem u koleżanki z pracy. Tymczasem córka Karoliny, rezolutna Ania, nie przyjmuje obcych z otwartymi ramionami. Do tego w robocie też będzie niełatwo: nowe zlecenie, nowe wyzwania i grupa rozjuszonych Harleyowców w pościgu za naszymi agentami. Tym razem misją specjalną jest odzyskanie broni, która zniknęła prosto z fabryki. Nie chodzi o kilka sztuk, ale o cały arsenał, który ma trafić w niepowołane ręce. Trzeba natychmiast przejąć łup i to sposobem. I tym razem sprawdza się przysłowie że pieniądze są przepustką do wszystkiego. Chodzi o konkretny banknot z niepowtarzalnym numerem seryjnym. Ten papierowy pieniądz jest biletem do skradzionej broni, ale po drodze nasi agenci trochę narozrabiają. Jeden z Gawlików będzie turystą, drugi stanie się motocyklistą, a wszystko po to, aby po raz kolejny udowodnić ludziom na wysokich stołkach, że ich agencja spełnia swoją rolę. Kapitan Edward Gołąb też stara się coś udowodnić szefowej Anecie Kruk. Tym razem chodzi o szczerość uczuć. Czy tych dwoje wplącze życie prywatne w meandry zawodowych spraw? Pod przykrywą wszystko jest możliwe...

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

4

 • Odcinek serialu

Edward Gołąb staje się celem zamachu. Zrozpaczona szefowa agencji odwiedza kapitana w szpitalu, a widząc go całego zabandażowanego, mięknie i wyznaje mu swoje uczucia. Tylko że kapitan Gołąb jest już gdzie indziej i prowadzi śledztwo w sprawie nieudanego zabójstwa, którego miał paść ofiarą. Kto próbował go uśmiercić? Kto zamiast niego leży w szpitalnej sali? Do rozwiązania sprawy potrzebna jest zgrana drużyna i kolejna mistyfikacja. Wśród wielu tropów jeden prowadzi na miejski cmentarz, inny - za dostawcą pizzy. Z szeregu wrogów Gołębia, Gawliki muszą odnaleźć tego jednego, który posunął się za daleko. Z pomocą tajnym służbom rusza banda wyrostków na czele z Anią, córką Karoliny.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

5

 • Odcinek serialu

Dokąd zaprowadzi Gawlików kolejna trudna sprawa pod przykrywką? Tym razem czas na walkę w rękawicach, nie białych jednak lecz bokserskich - wśród dźwięków sportowej wrzawy i skandujących kibiców. Marek stanie na ringu naprzeciw słynnego węgierskiego boksera. Zadaniem agenta jest przeżyć to wyzwanie, a do tego przygotują go dwie bezlitosne trenerki, Karolina i jej córka Ania. Będzie pot, będą krzyki i łzy, a na dodatek dużo improwizacji w działaniach. Dojdzie do porwania, nokautu i kradzieży. Ta ostatnia będzie miała miejsce w domu Gawlików. Staszek przyłapie sprawcę na gorącym uczynku. Zamiast kary zażąda randki, bo złodziejką okaże się interesująca i utalentowana Basia. Staszek ma fanta w ręku, a Basia pewien interes w tym, żeby odbyło się ich ponowne spotkanie.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

6

 • Odcinek serialu

Po raz kolejny agenci staną przed zadaniem, które będzie wymagało od nich wyrafinowania, a także złodziejskiej smykałki. Nietypową robotę zleci sam wiceminister kultury, dla którego realizacja zadania jest kwestią narodowego prestiżu. Chodzi o zdobycie cennego obrazu, który został zrabowany z muzeum w czasach wojny. Sprawa wymaga wyrafinowania i dyskrecji, czyli tych cech, których Gawlikowie nie posiadają w nadmiarze, o złodziejskich talentach nie wspominając. Na szczęście Stachu ma asa w rękawie, czyli zaprzyjaźnioną złodziejkę Basię. Będzie wycieczka do Czech, kilka użądleń pszczół i jeden wstrząs anafilaktyczny. Jednak jak to bywa w wydaniu braci agentów, którzy mają więcej szczęścia niż rozumu, wszystko jakoś się poskłada i zakończy gratulacjami od szefa.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

7

 • Odcinek serialu

Edward Gołąb przenosi całą ekipę na Podlasie. Tworzy na miejscu tymczasowe biuro dowodzenia kolejną skomplikowaną akcją. Tym razem chodzi o przemyt uranu. Radioaktywny ładunek zniknął z transportu, a z operacyjnych informacji wynika, że jest gdzieś w jednym z nadgranicznych gospodarstw. Śledztwo musi być tajne, bez porozumienia z tamtejszą policją. Marek zostaje parobkiem odpowiedzialnym za trzodę i po raz pierwszy w swoim życiu marzy, aby znów być śmieciarzem. Karolina ma za to sprawdzić się w roli lekarza. Wraz ze Stachem musi rozpracować kierowcę ciężarówki, z której zniknął śmiercionośny ładunek. Problem w tym, że facet nie zamierza współpracować i milczy jak zaklęty. W związku z tym agenci będą musieli uciec się do podstępu. Stachu świetnie odnajdzie się w roli księdza przy ostatnim namaszczeniu. Niestety dyskrecja nie jest najmocniejszą stroną naszych agentów. Dlatego i tym razem będzie pod górkę. Kilka razy zostaną zdemaskowani, doświadczą ataku zdziczałego knura, a jeden z braci Gawlików skończy w szpitalu z podejrzeniem napromieniowania. Jednak nie takie rzeczy przeżywali członkowie tego zespołu i zawsze wychodzili obronną ręką. Zresztą najważniejszy jest sukces całej operacji. Czy i tym razem szefowa Kruk będzie z nich zadowolona?

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

8

 • Odcinek serialu

Tym razem ekipa kapitana Gołębia wyrusza w podróż rejsowym autokarem. Agenci muszą zapobiec terrorystycznemu zagrożeniu, a sprawa dotyczy samobójczej misji na terenie kraju. Dane operacyjne są skromne, nie wiadomo, bowiem, kto jest terrorystą, a kto jego kurierem. Tu wkraczają agenci i zaczynają działać pod przykrywką. Operację trzeba przeprowadzić po cichu, ale to nie w stylu Gawlików. Do autokaru wkraczają w strojach bawarskich śpiewaków i od razu zabawiają uczestników wycieczki ludowymi przyśpiewkami. Reszta agentów działa zdalnie, byle tylko pomóc Gawlikom w identyfikacji zamachowcy. Jednak po drodze nie obejdzie się bez wpadek i potknięć. Atak tarantuli, udawana ciąża i seans hipnotyczny, to tylko niektóre trudności, jakie napotkają agenci. Ale prawdziwe problemy zaczną się, gdy bracia trafią na ślad prawdziwego terrorysty - zacznie się jazda bez trzymanki, a każda próba zatrzymania autobusu będzie grozić jego wysadzeniem.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

9

 • Odcinek serialu

Każdy dzień pracy agencji to nowe wyzwanie. Tym razem chodzi o przechwycenie tajnych dokumentów dotyczących zbrodni wojennych w byłej Jugosławii. Niestety, dokumenty te znajdują się w rękach tajnego kuriera, a ostatecznie mają trafić do dawnego attaché Republiki Serbii, wyjątkowo brutalnego indywiduum. Gawlikowie nie mogą dopuścić do przekazania teczki. Będą musieli stanąć na wysokości zadania, pomimo niesprzyjających, jak zawsze, warunków. Przyjdzie im sprawdzić się w grze golfa i pokera. Jeden z braci zostanie uznany za winnego niechcianej ciąży, drugi rozegra partię o życie, a wszystko zdarzy się pod przykrywką. Grunt to nie sposób działania, bo ten u agentów nie zawsze bywa subtelny, ale cel jaki mają osiągnąć. Czy i tym razem ocalą świat? A raczej dobre imię swojej agencji? Z pewnością zrobią wszystko, aby się udało.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

10

 • Odcinek serialu

W luksusowym hotelu odbywa się aukcja wyjątkowej whisky, na którą zjechali majętni biznesmeni z całego świata. Z tej okazji wśród personelu znaleźli się agenci pod przykrywką. Mają dbać o bezpieczeństwo i dobre samopoczucie gości, ale przede wszystkim - zapobiec terrorystycznemu atakowi. Ich misja wiązać się będzie z mnóstwem zadań do wykonania. Oprócz kosztowania najlepszych trunków, odgrywania roli szkockich hrabiów i psucia instalacji elektrycznej, będą musieli również dotrzeć do jednego z głównych podejrzanych, czyli tureckiego finansisty. Pole do popisu będzie tu miała agentka Karolina, która swoim tańcem uśpi podejrzanego na tyle, by zainstalować w jego pokoju podsłuch. Swoje pięć minut będzie miał też Marek Gawlik. Odegra bowiem scenę z oscarowego filmu przed hotelową publiką i wygra najcenniejszą na świecie whisky podczas odbywającej się w hotelu aukcji. Edward Gołąb będzie miał nieco sprzątania po całej operacji, ale ostatecznie będzie to kolejny sukces zapisany na kartach jego agencji.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2023.01.18 04:06:42
© 1998-2023 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.

Informacja o zasadach publikacji linków i danych adresowych w serwisie filmpolski.pl w ramach pakietu premium.

Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.