Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

ZESPÓŁ ADWOKACKI

11

  • Odcinek serialu
  • Rok produkcji:
    1994
  • 49 min

Pielęgniarce Teresce nie udaje się próba samobójstwa. Prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie śmierci pacjenta poddanego eutanazji. Monika przetrzymuje Tereskę w szpitalu, by mogła odzyskać siły przed przesłuchaniem. Jacek Korewicz kontynuuje sprawę Rawikowej, ostatecznie jego klientka dostaje wyrok w zawieszeniu. Krzysztof Janicki, ulegając prośbom żony, decyduje się podjąć obrony Tereski. Do mecenas Elżbiety Siudy zgłasza się znajomy z dawnych lat.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

12

  • Odcinek serialu
  • Rok produkcji:
    1994
  • 49 min

Marek domaga się przeniesienia do innego więzienia, ponieważ w tym ktoś grozi mu śmiercią. Wkrótce ucieka z więzienia, udaje mu się wyjechać do Wiednia. Agata zdaje egzamin aplikancki. Może już przyjmować pierwszych klientów. Mecenas Czernik, który przechodzi na emeryturę, wygrywa swoją ostatnią sprawę i żegna się z zawodem. Jacek i Agata rozdają zaproszenia na ślub. Witold i Krzysztof podejmują się obrony pielęgniarki Tereski, która skróciła męki nieuleczalnie chorego pacjenta. Rozpoczyna się rozprawa, ekipa telewizyjna zostaje wyproszona z sali sądowej.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2020.05.20 00:23:53
© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Piotr LitwicMuzeum KinematografiiMakuFly Marcin MakowskiKrzysztof Wellman