Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE!
W tytułach filmów w wyszukiwarce nie uwzględniamy występujących w nich znaków przestankowych.
Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

ZAINWESTUJ W MARZENIA

  • Serial fabularny
  • Produkcja:
    Polska
  • Rok produkcji:
    2019-2021
  • Barwny, 45 odcinków x ok. 3 min

Seria 1:
1. Budżet domowy: Zosia, Anka i Bartek – to trójka mieszkających razem przyjaciół. Szybko przekonują się, że warto rozsądnie zarządzać budżetem domowym, dbać o środowisko i własny portfel.
2. Planowanie działalności gospodarczej: Anka i Ewa postanawiają założyć razem firmę. Muszą się do tego odpowiednio przygotować. Na początek tworzą biznesplan.
3. Aktywne poszukiwanie pracy. Młodzi na rynku pracy: Zosia pragnie znaleźć pracę w zawodzie. Marzenka radzi jej jak odpowiednio przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej.
4. Aktywne poszukiwanie pracy: Ewa decyduje się powrócić na rynek pracy, ale obawia się, że miała zbyt długą przerwę. Marzenka i Anielak wierzą jednak, że sobie świetnie poradzi.
5. Mobilność zawodowa: Bartek w poszukiwaniu idealnej pracy sprawdza się w rożnych obszarach. Zosia i Marzenka wiedzą, że mobilność zawodowa jest ważna i cenią w nim chęć do podejmowania nowych wyzwań.
6. Aktywne poszukiwanie pracy. Sposoby wychodzenia z bezrobocia: Bezrobotny Szczepan chce wrócić na rynek pracy. Pomaga mu w tym Marzenka, udostępniając wieczorami biuro "Twojej kariery". Nocami Szczepan przygotowuje materiały potrzebne do wniosku o dotację na założenie własnej firmy.
7. Patriotyzm gospodarczy: Do kraju z „Królestwa Niederlandów” powraca Bożenka, siostra Marzenki. Stęskniona za polskim jedzeniem i słodyczami, postanawia założyć własny biznes, eksportując rodzime produkty za granicę.
8. Jak pogodzić życie zawodowe i prywatne: Do kraju z „Królestwa Niederlandów” powraca Bożenka, siostra Marzenki. Stęskniona za polskim jedzeniem i słodyczami, postanawia założyć własny biznes, eksportując rodzime produkty za granicę.
9. Bezpieczne inwestowanie w przyszłość: Anielak nie tylko myśli o Marzence, ale też o swojej emeryturze. Od lat buduje swoje zabezpieczenie na jesień życia, którą planuje spędzić nad morzem. Majątek skrywany w sejfie z pewnością przyda się do realizacji tych planów.
10. Uważaj, skąd pożyczasz pieniądze: Anielak nie tylko myśli o Marzence, ale też o swojej emeryturze. Od lat buduje swoje zabezpieczenie na jesień życia, którą planuje spędzić nad morzem. Majątek skrywany w sejfie z pewnością przyda się do realizacji tych planów.
11. Pieniądze bezpieczne w sieci: Bartek zaprasza Ankę na urodzinowy obiad. Niestety zapomina portfela. Anielak radzi mu, by zapłacił telefonem.
12. Prawa i obowiązki konsumenta: Anka kupuje Bartkowi na urodziny mikser didżejski. Nie wie, że Bartek już taki ma i musi go zwrócić. Szukając pomocy, zgłasza się w tej sprawie do Marzenki.
13. Ubezpieczenia: Anka przygotowuje się do podroży do Słowenii. Marzenka radzi jej by przed wyjazdem wykupili z Bartkiem dodatkowe ubezpieczenie.

Seria 2:
1 (14). Konto dla juniora: Rafałek marzy o nowym rowerze. Anielak, Marzenka i Szymon pomagają chłopcu spełnić marzenia, ucząc go oszczędzania.
2 (15). Inwestuj w swój rozwój: Anka stresuje się przed egzaminem z charakteryzacji efektów specjalnych. Marzenka postanawia pomóc jej w przygotowaniu się do egzaminu.
3 (16). Sztuka inwestowania: Kolacją można się zatruć, a pierścionek ktoś ukradnie. Anielak postanawia wręczyć Marzence prezent ślubny... z przyszłością.
4 (17). Twój biznes: Bartek podejmuje decyzję o rozwoju swojego biznesu. Postanawia przetestować nowe produkty na Marzence oraz Anielaku.
5 (18). Zbędne wydatki: Anielak kupuje do biura nowe długopisy. Wybór męża wprawia Marzenkę w przerażenie.
6 (19). Finansowa przyszłość: Wanda chce zadbać o swoją przyszłość. Postanawia poradzić się w sprawach inwestycyjnych Marzenki.
7 (20). Wartość pieniądza: Bartek pragnie przetestować grę planszową, którą stworzył jego kolega ze studiów. W tym celu zaprasza do Wegenacji Anielaka, Marzenkę oraz mecenasa Wolańskiego.
8 (21). Kredyt z przyszłością: Ewa i Szczepan przygotowują się do przyjścia na świat ich pociechy. W skompletowaniu wyprawki pomagają im Anielak i Marzenka.
9 (22). Praca i płaca: Marzenka przygotowuje Wandę do rozmów rekrutacyjnych. W tym czasie dzieci Anielaka i Wandy zostają z Erwinem w biurze Twoja kariera.
10 (23). Domowe finanse: Sąsiadem Marzenki i Anielaka zostaje reżyser. Przerażony brakiem pracy otrzymuje do Marzenki rady dotyczące zarządzania domowymi finansami.
11 (24). Równowaga finansowa: Ewa przywozi Marzence do przymierzenia zamówione przez nią ubrania. W tym czasie Szczepan pracuje nad karuzelą dla ich jeszcze nienarodzonego dziecka.
12 (25). Finanse państwa: Rafałek przygotowuje się do prezentacji na temat budżetu państwa polskiego. Zakłopotany wystąpieniem przychodzi do Szymona i Marzenki po nietypową pomoc.
13 (26). Elastyczność zawodowa: Reżyser otrzymuje nową propozycję zawodową. Przerażony potencjalną pracą z seniorami, przybywa do Marzenki po poradę.
14 (27). Bank centralny: Mecenas Wolański otrzymuje od Anki i Bartka tajemniczy prezent. Postanawia pokazać go Anielakowi.
15 (28). Obieg pieniądza: Anielak i mecenas Wolański pochłonięci są oglądaniem swoich monet. Przy okazji rozprawiają na temat finansów państwa.
16 (29). Biznes odpowiedzialny społecznie: Marzenka z Anielakiem wybierają się na imprezę do Wegenacji. Marzenka uważa, że biuro Twoja kariera powinno udzielać się społecznie.

Seria 3:
1 (30). Twoja kariera: Marzenka wyjechała na szkolenie zostawiając biuro "Twoja Kariera" pod opieką Anielaka. Samotna przygoda z biznesem nie potrwa jednak długo. Z pomocą w prowadzeniu firmy przyjdzie Lidka, kuzynka Marzenki.
2 (31). Biznes w sieci: Anielak doradza Bartkowi by rozpoczął sprzedaż diety słoikowej w internecie. Za namową Lidki Bartek zasięga porady u Wiktora, specjalisty od e-commerce.
3 (32). Budżet przedsiębiorstwa: Wanda postanawia zgłębić tajniki finansów swoje firmy i zaplanować jej budżet na przyszły rok. Pomocną dłoń wyciągnie do niej Lidka - kuzynka Marzenki.
4 (33). Płynność finansowa: Anka traci kolejne zlecenie. Chcąc zapobiec brakowi płynności finansowej swojej firmy, za namową Bartka postanawia zwrócić się o poradę do Wiktora.
5 (34). Start up: Reżyser planuje założyć nowy start-up. Przy uruchomieniu biznesu planuje skorzystać z pomocy inkubatora przedsiębiorczości.
6 (35). Rozwój biznesu: "Wegenacja" oraz dieta słoikowa online dobrze prosperują na rynku. Lidka i Anielak namawiają Bartka do dalszej ekspansji na rynku.
7 (36). Rozwój pracowników: Szczepan tonie w obowiązkach służbowych. Nawet zatrudnienie stażysty Kuby na niewiele się zdało. Chcąc sprostać temu wyzwaniu udaje się po poradę do Anielaka.
8 (37). Praca zdalna: Praca zdalna w biurze architektonicznym? Owszem. Lidka wie jak pomóc Szczepanowi i dobrze to zorganizować.
9 (38). Nowe media w biznesie: Kuba doradza Szczepanowi by wypromował swoje biuro architektoniczne w internecie. Przerażony ową wizją Szczepan prosi o pomoc Anielaka i Wiktora.
10 (39). ePUAP: Reżyser otrzymuje pismo z Urzędu Skarbowego. Zaniepokojony widmem wizyty w urzędzie reżyser, szuka pomocy w biurze "Twoja Kariera".
11 (40). Prawa konsumenta w bankowości: Do biura "Twoja Kariera" wpada Reżyser chwaląc się, że podpisał umowę kredytową. Zaniepokojeni tym faktem Anielak i Lidka, postanawiają sprawdzić warunki podpisanej umowy.
12 (41). Bezpieczeństwo danych w sieci: Wiktor zauważa, że Wanda w swoim biurze podróży nie przestrzega zasad bezpieczeństwa danych. Zaskoczona Wanda postanawia skorzystać z porady Wiktora.
13 (42). Postawy obywatelskie w biznesie: Bartek dochodzi do wniosku, że nie samym zyskiem firma żyje, dlatego postanawia poprzez swój biznes wspomóc lokalną społeczność. Wanda podsuwa mu świetny pomysł. Z pomysłem - co ciekawe - przychodzi mu Wanda.
14 (43). Leasing zwrotny: Szczepan stracił kilku ważnych klientów i teraz boi się o płynność finansową firmy. Z pomocą rusza Anielak doradzając skorzystanie z opcji leasingu zwrotnego.
15 (44). Chargeback: Kamera zakupiona przez Reżysera w sieci okazuje się niezgodna z zamówieniem. Lidka doradza mu skorzystanie z opcji chargeback.
16 (45). Iban: Reżyser wpada do Wegenacji z historią zagubionego przelewu zagranicznego. Anielak, Wiktor i Lidka tłumaczą Reżyserowi zawiłości międzynarodowych transferów bankowych.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

Patrz także:
schowaj

2024.06.06 05:11:21
© 1998-2024 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.

Informacja o zasadach publikacji linków i danych adresowych w serwisie filmpolski.pl w ramach pakietu premium.

Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.