Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

CHYŁKA. INWIGILACJA

 • Serial fabularny
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  2021
 • Premiera:
  2021. 02. 22
 • Barwny, 6 odcinków x ok. 45 min

  Serial pierwotnie prezentowany w serwisie player.pl w okresie 23 lutego - 23 marca 2021.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

Pierwowzory
schowaj

Pierwowzór
INWIGILACJA
Powieść
AutorRemigiusz Mróz

Patrz także:
schowaj

1

 • Odcinek serialu
 • 43 min

Jedynym sposobem na zapewnienie bezpieczeństwa Magdzie i Darii jest spełnienie jego żądań. Prawniczka rezygnuje z wyjazdu i wraca do kancelarii, by zgodnie z jego poleceniem zająć się obroną ojca. Obertał to główny podejrzany w sprawie o morderstwo Piotrowskiego, psychopaty odpowiedzialnego za śmierć żony i córki Bukano. Czy prawniczka zdoła zapomnieć o tym, co spotkało ją w dzieciństwie i pojednać się z ojcem?
W tym samym czasie do kancelarii Żelazny & McVay zgłasza się para, która twierdzi, że zatrzymany pod zarzutem próby zamachu terrorystycznego młody mężczyzna to ich zaginiony przed laty w Egipcie, adoptowany syn. Rodzice są przekonani o niewinności Przemka. Chcą, by obroną zajęła się Joanna Chyłka. Prawniczka zgadza się bez wahania. Sprawa zyskuje rozgłos w mediach, dodatkowo będzie to niepowtarzalna okazja, by zmierzyć się na sali sądowej ze sławnym prokuratorem – Paderbornem i wrócić na sam szczyt.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2

 • Odcinek serialu
 • 44 min

Chyłce udaje się po raz kolejny namówić Szczerbińskiego do współpracy. Gdy spotykają się w mieszkaniu Fahada prawniczka przekazuje mu zaskakującą wiadomość. Na miejscu ani ona, ani Kordian nie znajdują żadnego śladu, który mógłby wyjaśnić kim naprawdę jest oskarżony. Współpraca z nowym klientem okazuje się wyjątkowo uciążliwa. Fahad utrzymuje, że stał się celem służb specjalnych wyłącznie ze względu na swoje wyznanie. Jaka jest prawda? Chyłka zamierza wykorzystać każdą szansę, by doprowadzić do wygranej w sądzie. Znaną opinii publicznej sprawę Fahada postanawia dodatkowo nagłośnić w mediach. Prokurator Paderborn jest jednak pewny, że prawniczka nie ma najmniejszych szans na zwycięstwo. Czy Chyłka wreszcie trafiła na godnego siebie przeciwnika?

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2021.02.25 00:37:49
© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Muzeum KinematografiiMakuFly Marcin MakowskiKrzysztof WellmanKrzysztof Wiktor