Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

BABCIA MÓWI PA, PA

Krzyś bardzo kocha swoją Babcię, która – jak nikt inny - potrafi w zabawie wyczarować dla niego świat pełen przygód. Jednak pewnego dnia Babcia po prostu znika. Rodzice Krzysia nie potrafią, a może nie chcą, odpowiedzieć mu na pytanie: co się stało z Babcią? Chłopiec postanawia odnaleźć Babcię i wraz z Komandosem, ulubioną plastikową zabawką, którą kiedyś dostał od Babci, wyrusza na jej poszukiwanie. W swej wyobraźni dociera do bajkowych krain, gdzie spotyka przedziwne postaci: odrzucone, zapomniane i smutne zabawki , dzieci, które nie chcą dorosnąć, mityczne stwory chroniące dostępu do tajemnicy Czasu. W poszukiwaniach, oprócz Komandosa, Krzysia wspiera jego tajemniczy Anioł Stróż, który pomaga mu zawsze w podejmowaniu trudnych decyzji.
To familijny, mądry spektakl pozwalający dzieciom zrozumieć naturalność zmian w życiu oraz konieczność pogodzenia się z przemijaniem i utratą bliskiej osoby.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

Pierwowzory
schowaj

Pierwowzór
BABCIA MÓWI PA, PA
AutorAgata Biziuk
AutorAgnieszka Makowska

Varia
pokaż

2023.08.26 00:25:43
© 1998-2023 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.

Informacja o zasadach publikacji linków i danych adresowych w serwisie filmpolski.pl w ramach pakietu premium.

Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.