Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

ŚWIT

 • Etiuda szkolna
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  2018
 • Gatunek:
  Etiuda fabularna
 • Barwny, 6' 30"

Kiedy wracamy do domu po zakrapianej alkoholem imprezie, zazwyczaj czujemy się dość pewnie. Jest środek nocy, czasami już świta. Ulice miasta są puste, a może idziemy oddaloną od cywilizacji polną drogą. Mimo to czujemy się bezpiecznie. Nie raz już tędy szliśmy. Co złego może nam się przydarzyć. Tak samo czuje się Ania. Jak co weekend wraca po imprezie do domu. Przeważnie dzwoni do swojego chłopaka. Tym razem po kłótni nie chce nawet odebrać od niego telefonu. Zwyczajny powrót do domu, przerywa podjeżdżający do kobiety samochód. Jadący w nim mężczyźni proponują Ani podwózkę. Po krótkiej wymianie zdań dziewczyna stanowczo odmawia i odchodzi. Mężczyźni jednak nie rezygnują i zatrzymują kobietę. Ania nie wie jakie są ich zamiary. Zastanawia się czy dyskutować z nimi, czy zacząć uciekać. Może gdyby odebrała telefon od chłopaka, nie znalazłaby się w takiej sytuacji.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2020.11.09 00:44:00
© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Muzeum KinematografiiMakuFly Marcin MakowskiKrzysztof WellmanKrzysztof Wiktor