Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE!
W tytułach filmów w wyszukiwarce nie uwzględniamy występujących w nich znaków przestankowych.
Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

GACEK

Gacek wraz z liczną rodziną, składającą się z 375 osobników, zamieszkuje teatralny strych. Wszystkie nietoperze pogrążone są w głębokim zimowym śnie, tylko Gacek budzi się niespodziewanie. Na strychu planowany jest remont, co stanowi śmiertelne zagrożenie dla rodziny śpiących nietoperzy. Gacek podejmuje akcję ratunkową. Szukając pomocy wędruje przez mroczne zakamarki strychu. Na swej drodze spotyka przedziwne postacie, tak jak on pogrążone w ciemności, żyjące w wiecznym mroku i stroniące od światła. To Ciemny Typ, Mr. Moon, Wilk, Wilkołak i Upiór. Aby uratować rodzinę Gacek będzie musiał pokonać strach przed jasnością, odnaleźć swój własny cień (co w ciemności, nie jest zadaniem łatwym!) oraz zaakceptować siebie takim, jakim jest. Liczne przygody pozwolą mu w końcu zrozumieć, jak radzić sobie z własnymi, często tylko wyobrażonymi lękami i kompleksami.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

Pierwowzory
schowaj

Pierwowzór
GACEK
AutorElżbieta Chowaniec
2024.06.06 05:10:46
© 1998-2024 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.

Informacja o zasadach publikacji linków i danych adresowych w serwisie filmpolski.pl w ramach pakietu premium.

Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.