Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

POZA CYWILIZACJĄ

  • Serial dokumentalny
  • Produkcja:
    Polska
  • Rok produkcji:
    2018
  • Barwny, 8 odcinków x ok. 45 min

Miasta, pęd, pogoń za pieniądzem, coraz szybciej i szybciej - tak wygląda nasza codzienność. To dla wielu naturalna kolej rzeczy i oczywista droga, dla innych nie. Seria programu "Poza cywilizacją" opowiada historie ludzi, którzy wybrali alternatywny sposób na życie, blisko natury, na własnych lub bardziej jej zasadach. Był to ich świadomy wybór, ale potrzeba życia w harmonii z siłami natury, wymaga ciągłych wyzwań. Bartek i Ania przetrwali zimę w przyczepie, którą ocieplili wełną. Marcin z siedliska Kalpapada opracowuje systemy zbierania i filtracji deszczówki, aby mieć stały dostęp do wody. Adam mieszka sam w górach i twierdzi, że prąd mu do szczęścia nie jest potrzebny. Krzysztof, kiedyś antykwariusz, teraz zwany Królem Biebrzy mieszka sam w lesie z 20 psami i innymi zwierzętami. Gier to dawna gwiazda rocka, która teraz żyje na tratwie w Bieszczadach i codziennie walczy o to, by tratwa nie zatonęła. "Poza cywilizacją" pokazuje ich zmagania i patenty na przetrwanie, których wymaga życie wolne od ram i stereotypów

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2023.01.18 03:51:36
© 1998-2023 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Krzysztof WellmanKrzysztof WiktorGlinka Agencye-teatr.pl