Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

SNY MOTOCYKLOWE

 • Film krótkometrażowy
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  2018
 • Barwny, 23 min

Dlaczego przyzwyczajony do luksusu człowiek XXI wieku potrafi porzucić swoje wygodne życie i wyruszyć w długą i uciążliwą podróż przez Polskę, Ukrainę i Rosję? Czy kieruje nim tylko chęć przygody? Autorzy filmu szukają odpowiedzi na te pytania, przyglądając się snom uczestników pewnego rajdu motocyklowego… Choć kto wie, być może cały ich film jest tylko wyobrażeniem jego narratorki?
"Sny motocyklowe" podejmują temat pamięci indywidualnej i zbiorowej oraz zagadnienia metafilmowe. Film zawiera również odniesienia do sztuki, literatury oraz kina, stając się labiryntem zbudowanym nie tylko ze snów prawdziwych, lecz także tych przynależących do świata kultury…

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

Nagrody
schowaj

 • 2018
  Ruda Śląska (The Art of Ride. Motorcycle Film Festival)-III Nagroda w kategorii: Podróż motocyklowa
2020.04.29 00:40:46
© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Krzysztof WellmanKrzysztof WiktorGlinka Agencye-teatr.pl