Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

MYSZKA W PASKI I PIERWSZA POMOC

 • Serial animowany
 • Rok produkcji:
  2014
 • Barwny, 10 odcinków x ok. 2 min

  Tytuły odcinków:
  1. Krwawienie z nosa
  2. Zakrztuszenie
  3. Drzazga
  4. Numery alarmowe
  5. Przemarznięcie
  6. Zwichnięcie kostki
  7. Oparzenie
  8. Guzy
  9. Otarcie
  10. Ból zęba

Każdy czasem może się skaleczyć, poparzyć lub zetrzeć kolano. Co w takim wypadku zrobić? Podpowiada Myszka w Paski!
"Myszka w Paski i pierwsza pomoc" to kolejna część animowanego programu edukacyjnego dla dzieci z sympatyczną myszką w roli głównej. Tym razem myszka opowiada maluchom o tym, jak zachować się w sytuacji, kiedy ktoś potrzebuje naszej pomocy. Przedszkolaki poznają zasady postępowania w nagłych wypadkach, z którymi spotykają się na co dzień. Myszka podpowiada, co zrobić, kiedy ktoś nabije sobie guza, skaleczy się, zakrztusi czy oparzy. Dzięki jej wskazówkom, dzieci bardzo szybko doskonalą swoje umiejętności. Mali widzowie poznają też numery alarmowe, dzięki czemu będą mogli odpowiednio zareagować w groźnej sytuacji, a nawet pomóc innym.
Celem programu jest zapoznanie dzieci z zasadami pierwszej pomocy oraz rozwijanie w nich empatii. Dzięki niemu maluchy dowiedzą się, jak ważne jest bycie otwartym na innych i chęć niesienia pomocy.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

Patrz także:
schowaj

2022.05.21 09:15:18
© 1998-2022 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Muzeum KinematografiiMakuFly Marcin MakowskiKrzysztof WellmanKrzysztof Wiktor