Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

PISARZE. SERIAL NA KRÓTKO

 • Serial fabularny
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  2019
 • Premiera:
  2019. 06. 08
 • Barwny, 12 odcinków x ok. 5-8 min

  Emisja odcinków 1-4: 8-15 czerwca 2019.
  Emisja odcinków 5-12: 21-28 grudnia 2019.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

1

 • Odcinek serialu

Atrakcyjną, niezależną, nowoczesną kobietę odwiedza niespodziewanie ksiądz z wizytą duszpasterską. Sytuacja jest niezręczna, bo ona jest niewierząca a on obcesowy. Jednak w historii nic nie jest takie, jakim się z pozoru wydaje.

2

 • Odcinek serialu

W scenie spotykają się rozwiedzeni małżonkowie. Ich rany jeszcze się nie zagoiły, ale wciąż potrafią się wzajemnie rozśmieszyć i być dla siebie wsparciem. Kochają swego syna, a przed nimi trudne wyzwanie losu.

3

 • Odcinek serialu

Przystojny ginekolog flirtuje ze znaną aktorką podczas intymnego badania. Czy posunie się za daleko?

4

 • Odcinek serialu

Ten odcinek dzieje się w Grecji. Rozchwytywany aktor próbuje ukoić nerwy w zaciszu luksusowego hotelu. Do jego apartamentu włamuje się pijana fanka z Polski.

5

 • Odcinek serialu

Scenka dzieje się w kościele. Młody mężczyzna modli się przed ołtarzem Matki Boskiej z Dzieciątkiem. Święta figura ożywa i ma do modlącego się dziwną prośbę. A on prosi o pomoc w sprawach miłosnych.

6

 • Odcinek serialu

Dziewczyna odwiedza w więzieniu swojego ukochanego, który odsiaduje wyrok za włamanie. Niestety, izolacja na ogól nie wpływa korzystnie na związki. Pogrążony w tęsknocie więzień podejrzewa narzeczoną o zdradę.

7

 • Odcinek serialu

Scenka opowiada historię, w której byli kochankowie trafiają na siebie przez ogłoszenie. On przychodzi obejrzeć mieszkanie, które ona próbuje sprzedać. Ich spotkanie to emocjonalny rollercoaster.

8

 • Odcinek serialu

Autor etiudy zastanawia się nad wagą słowa „kocham”. Jak je powiedzieć prawdziwie? Czy powtarzane po tysiąckroć wyznanie znaczy jeszcze cokolwiek? Czy da się kogoś zmusić, by powiedział „kocham” tak, jak trzeba?

9

 • Odcinek serialu

Etiuda szydzi z konsumpcjonizmu, wyścigu szczurów, wszechwładzy korporacji, a także z tych, którzy z egzaltacją przepowiadają rewolucję, chcą żyć alternatywnie, kontestować reguły kapitalizmu.

10

 • Odcinek serialu

Dwójka nieznajomych spotyka się na peronie w zimowy wieczór. I nagle wyjawiają sobie nawzajem najintymniejsze tajemnice. Czy seans terapeutyczny na dworcu z obcym człowiekiem może zmienić życie?

2020.05.21 00:30:57
© 1998-2020 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
MakuFly Marcin MakowskiKrzysztof WellmanKrzysztof WiktorGlinka Agency