Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE!
W tytułach filmów w wyszukiwarce nie uwzględniamy występujących w nich znaków przestankowych.
Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

ZAKOCHANI PO USZY

 • Serial fabularny
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  2019-2021
 • Premiera:
  2019. 01. 21
 • Gatunek:
  Telenowela
 • Barwny, 396 odcinków x ok. 22 min

  Lokacje: Kraków, Nowa Huta i okolice.

  Seria 1: Odcinki 1-77. Emisja: 21 stycznia - 30 maja 2019.
  Seria 2: Odcinki 78-140. Emisja: 2 września - 19 grudnia 2019.
  Seria 3: Odcinki 141-199. Emisja: 13 stycznia - 23 kwietnia 2020.
  Seria 4: Odcinki 200-264. Emisja: 1 września -23 grudnia 2020.
  Seria 5: Odcinki 265-396. Emisja: 4 stycznia - 2 września 2021.

Serial o miłości i przeznaczeniu. Fabuła skupia się na historii miłosnego trójkąta Piotra Nowaka, Joanny Popiel i Sylwii Witos. Ich losy skrzyżowały się już dziesięć lat temu przed właściwą akcją. To wtedy Piotr, będąc już w związku z Sylwią, podczas wakacji poznał Joannę. Młodzi od razu się w sobie zakochali, co nie umknęło uwadze zazdrosnej ukochanej chłopaka. Przebiegła Sylwia zrobiła wszystko by Piotr jej nie porzucił. Oboje spotykają się przypadkiem po latach, ale mają już za sobą bagaż doświadczeń, który przeszkadza w rozkwitaniu młodzieńczej miłości. Asia przechodzi przez bolesne rozstanie, a Piotr spotyka się teraz z Sylwią, która bezustannie pcha go w stronę kariery i życia opływającego w luksusy. Joanna Popiel nieprzypadkowo otwiera gabinet weterynaryjny w kamienicy, w której doktor Piotr Nowak prowadzi praktykę dentystyczną. Niestety, dentysta na wskutek wypadku nie pamięta Joanny. A Sylwia postanawia zrobić wszystko by to się zmieniło. Wszyscy bohaterowie są aktywnymi użytkownikami social mediów, a na końcu każdego odcinka pojawia się sekwencja InstaStories nakręcona przez różnych bohaterów serialu.

Zwiastun
pokaż

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

Varia
pokaż

1

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2019

Asia, młoda pani weterynarz dostaje życiową szansę i wraz ze swoim przyjacielem Marcinem otwierają własny gabinet weterynaryjny. Kiedy wydaje jej się, że wszystko idzie w dobrą stronę…dziewczyna przyłapuje swojego chłopaka na zdradzie z inną kobietą. Jakby tego było mało w pierwszy dzień po przejęciu gabinetu Asia łamie sobie ząb. Na szczęście zajmuje się nią przystojny stomatolog, który bardzo Asi kogoś przypomina…

2

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2019

Asia bardzo cieszy się na kolejną wizytę u przystojnego dentysty. Ma nadzieję, że Piotr okaże się tym jedynym. Nie wie, że kolejny raz ma pecha, bo Piotr jest w związku z Sylwią, która nie chce dopuścić, żeby Asia i Piotr się spotkali. Ona jedyna wie, że dawno, dawno temu, łączyło ich uczucie. Przez jej intrygi Asia ląduje na fotelu u wspólnika Piotra - Kuby. Jest jej bardzo przykro z powodu tej zmiany i czuje się zawiedziona faktem, że mimo obietnic Piotra musiała za tę wizytę zapłacić.

3

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2019

Asia rozmawia z Piotrem na temat tego, jak ją potraktowano w klinice. Brat Asi prosi ją, aby zapozowała mu do zdjęć reklamujących erotyczne ciuchy z hurtowni cioci Teresy. Jakby mało jej było zmartwień z Piotrem… ten zastaje Asię i Wojtka w dwuznacznej sytuacji. Sylwia dowiaduje się, że Asia będzie pracować w tej samej kamienicy, co klinika dentystyczna. Ze złości rozpuszcza plotki na temat weterynarzy i nasyła na Asię właścicielkę kamienicy - panią Jolę.

4

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2019

Pani Jola przekonana, że w gabinecie weterynaryjnym działa porno biznes, grozi Halinie, że wyrzuci Asię z kamienicy. Mała Iza pisze na Instagramie miłosne komentarze do Piotra w imieniu Asi. Sylwia widząc te wyznania jest pewna, że to sprawka Asi. W trakcie kłótni Sylwii i Asi do gabinetu przychodzi Patrycja ze swoim nowym pieskiem. Pech chce, że przestraszona Szelka lekko gryzie Sylwię. Wiki chce pomóc swojej przyjaciółce i tłumaczy Piotrowi ostatnie wydarzenia lekkim kłamstwem…

5

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2019

Asię męczą wyrzuty sumienia z powodu kłamstwa o jej związku z Marcinem. W tym czasie Patrycja ma problem ze swoim psem, który się rozchorował. Dzięki Piotrowi udaje jej się skontaktować z Asią. Weterynarze jadą do Patrycji pomóc chorej Szelce. Na miejscu spotykają się z Piotrem, który zaprasza ich do siebie na kolację. Sylwia nie jest ucieszona faktem, że Piotr bez jej zgody zaprosił ich do mieszkania, przez co przez cały wieczór panuje napięta atmosfera. Asia przypadkiem odkrywa jednak, gdzie poznała Piotra…przed kilkoma laty.

6

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2019

Podczas kolacji u Piotra wszyscy wspominają wakacje spędzone nad jeziorem, kiedy Asia poznała Sylwię i Piotra. Niestety okazuje się, że Piotr uległ wtedy wypadkowi i niewiele pamięta z tego okresu, Sylwia natomiast robi wszystko, by upokorzyć Asię. Halina dowiaduje się o udawanym związku swojej córki z Marcinem i prosi ją by to zakończyła. Piotr w ramach przeprosin zaprasza Asię i Marcina do aeroklubu na skoki spadochronowe. Mimo swoich rozterek Asia nie potrafi odmówić dentyście. Ta wycieczka sprawia, że ich dawne uczucia odżywają.

7

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2019

Halina dowiaduje się, że Asia dalej udaje związek z Marcinem i jest coraz bardziej zła na córkę. Paula przez przypadek nakrywa całujących się Marcina i Wiki, o czym natychmiast mówi Sylwii. Ta zaczyna podejrzewać, że związek Asi i Marcina to kłamstwo. Jej przypuszczenia potwierdza Iza, która niechcący zdradza Sylwii prawdę. Asia, którą męczą już wyrzuty sumienia, zdobywa się na odwagę i postanawia wyznać Piotrowi, co tak naprawdę łączy ją z Marcinem. Niestety Sylwia pierwsza mówi mu o kłamstwie Asi.

8

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2019

Piotr przeżywa to, że Asia go okłamała, zwierza się ze swoich uczuć Kubie. Iza i Natalia przez przypadek słyszą ich rozmowę i w przypływie złości Iza zdradza Piotrkowi, że Asia jest w nim zakochana. Kiedy Sylwia dowiaduje się o uczuciach Asi, postanawia zatrzymać swojego chłopaka pewną intrygą. Zaprasza wszystkich na kolację, na której ogłasza, że razem z Piotrem będą się starać o dziecko. Pech chce, że mały Michaś podsłuchuje, jak Sylwia zdradza Pauli, jaki tak naprawdę ma plan.

9

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2019

Patrycja jest zła na Sylwię, że zeszłego wieczoru nastraszyła Michałka. Niestety Piotrek nie wierzy chłopcu przez co dochodzi do kłótni między nim a Patrycją. Sylwia nie próżnuje i skłóca również Asię z mamą. Tego dnia u Asi zjawia się Jacek, który próbuje namówić ją, żeby dała mu kolejną szansę. Wiadomość o tym, że Sylwia i Piotr starają się o dziecko sprawia, że dziewczyna zgadza się spotkać z byłym chłopakiem. Spotkanie to jednak uświadamia Asi, co czuje do Piotra.

10

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2019

Sylwii, dzięki swojemu sprytowi, udaje się przekonać gwiazdę telewizji na leczenie w ich klinice. Tymczasem Asi jest bardzo przykro, że jej mama wątpi w szczerość córki. Halina przywołuje sytuację sprzed 10 lat, kiedy Asia została zwolniona z pracy w karczmie nad jeziorem za rzekomy romans z właścicielem. Dziewczyna postanawia wyjaśnić sprawę z przeszłości. Razem z przyjaciółmi jadą nad jezioro porozmawiać z właścicielami karczmy, aby dowiedzieć się, kto był odpowiedzialny za to kłamstwo. Asia jest w szoku odkrywając, kto wtedy na nią doniósł…

2024.03.01 04:30:12
© 1998-2024 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.

Informacja o zasadach publikacji linków i danych adresowych w serwisie filmpolski.pl w ramach pakietu premium.

Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.