Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

!INTER!EKCJA

 • Film fabularny - krótkometrażowy
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  2018
 • Gatunek:
  Film eksperymentalny
 • Barwny, 22 min

!NTER!EKCJA to wykrzyknik jako część mowy. To techno-rapowy dialog. Melodramat białych ludzi o dwubiegunowych, asymetrycznych relacjach władzy, wstydliwej męskości i fetyszach - późnej nowoczesności i młodości.
Cały projekt to studium relacji, meta-dialog i próba uniwersalizacji - niemożliwej, iskrzącej sprzecznościami przyjaźni albo miłości - intensywnej relacji, która zderza się i igra z kulturowymi kliszami i pułapkami patriarchatu. Film został zrealizowany w modernistycznych przestrzeniach Stiftung Raketenstation w Hombroich z udziałem możliwie najmniejszej ekipy, co pozwoliło zachować performerski, studyjny i charakter projektu. Całości dopełnia muzyka i postprodukcja dźwięku czyniąc z utworu rodzaj przewrotnej baśni muzycznej albo narracyjnego wideo-klipu.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2018.09.08 00:04:26
© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Krzysztof WiktorGlinka Agencye-teatr.plInstytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego