Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

SANS BRUIT. LES FIGURANTS DU DÉSERT

 • Tytuł polski: BEZGŁOŚNIE, STATYŚCI PUSTYNI
 • Film dokumentalny
 • Produkcja:
  Polska, Francja
 • Rok produkcji:
  2017
 • Barwny, 66 min

Film koncentruje się na uchwyceniu atmosfery Ouarzazate – szczególnego miejsca, gdzie kino pochodzące z Okcydentu przenika się ze rdzenną kulturą dzieląc wspólną historię od ponad wieku. Film rozpocznie podróż inicjacyjna odkrywająca świat skonstruowany na pograniczu rzeczywistości i fikcji, aby z czasem zbliżyć się do jego mieszkańców – ludzi pustyni, którzy stali się ludźmi kina. Nieustannie przemieszczając się między dokumentem i fabułą „Bezgłośnie, Statyści Pustyni" będzie podróżą do jądra kina.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

Nagrody
schowaj

 • 2017
  Sarajewo (Pravo Ljudski Film Festival)-Nagroda "Extra Muros"
2022.05.21 05:33:42
© 1998-2022 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Krzysztof WellmanKrzysztof WiktorGlinka Agencye-teatr.pl