Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE!
W tytułach filmów w wyszukiwarce nie uwzględniamy występujących w nich znaków przestankowych.
Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

KRUK. SZEPTY SŁYCHAĆ PO ZMROKU

 • Serial fabularny
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  2018
 • Premiera:
  2018. 03. 18
 • Barwny, 6 odcinków x ok. 52 min

  Lokacje: Łódź, Białystok.

  Emisja: 18 marca - 22 kwietnia 2018.

Serial kryminalny, który rozgrywa się na Podlasiu. Fabuła koncentruje się na porwaniu nastoletniego chłopca w Białymstoku. Śledztwo prowadzi inspektor z wydziału kryminalnego Adam Kruk, który zostaje oddelegowany z Łodzi. Po latach wraca do miasta, w którym spędził swoje dzieciństwo i dorastał. Na miejscu okaże się, że Kruk będzie musiał się zmierzyć nie tylko ze sprawą porwania, ale także z ciemną stroną swojej przeszłości.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

Varia
pokaż

Nagrody
schowaj

 • 2018
  Saloniki (Mediamixx)-Nagroda dla najlepszego serialu dramatycznego
 • 2018
  Saloniki (Mediamixx)-Nagroda za najlepszy scenariusz
 • 2019
  Kraków (Festiwal Muzyki Filmowej)-Nagroda dla najlepszej polskiej ścieżki dźwiękowej

Patrz także:
schowaj

1

 • Odcinek serialu

Na Podlasiu dochodzi do porwania nastoletniego chłopca. Adam Kruk, inspektor łódzkiego wydziału kryminalnego zostaje w tym samym czasie oddelegowany do Białegostoku. Po latach wraca do miasta, w którym dorastał, gdzie będzie musiał się zmierzyć nie tylko ze sprawą porwanego chłopca, ale także z mroczną stroną swojej przeszłości.

2

 • Odcinek serialu

W Białymstoku zostaje porwany wnuk wpływowego biznesmena, Morawskiego. Policja rozpoczyna śledztwo, wykorzystując swoje znajomości i radykalne środki. Kruk samodzielnie wędruje po śladach, by odnaleźć chłopca. Czy uda mu się natrafić na właściwy trop?

3

 • Odcinek serialu

Trwają poszukiwania Rafałka. Kruk znajduje podejrzanego, ale zostaje odsunięty od śledztwa. Marek Kaponow wpada w tarapaty po ucieczce Ruskiego. Nie jest zadowolony ze swoich ludzi i będzie musiał wyciągnąć konsekwencje za popełniane błędy. Kruk wraz z miejscową policjantką, Kasią prowadzi śledztwo, które wiedzie ich do dawnych machlojek na posterunku policji.

4

 • Odcinek serialu

Kruka dręczą koszmary z dzieciństwa. Nie potrafi sobie poradzić z wyrzutami sumienia w sprawie swojego zachowania wobec Sławka. Jego żona próbuje się dowiedzieć, co go dręczy i jaki naprawdę jest jego stan psychiczny. Komendant policji, Tylenda, dowiaduje się, że Kruk grzebie w sprawach z przeszłości. Chce go powstrzymać od działania.

5

 • Odcinek serialu

Policja przyjeżdża na miejsce wskazane przez Wasiluka. W tym czasie Kaponow wyrusza na poszukiwanie Kruka. Większości zamieszanych w sprawy z przeszłości zależy na uciszeniu komisarza. Kruk odwiedza przyjaciół z dzieciństwa. Potrzebuje ich pomocy, by oczyścili mu drogę do jednego z białostockich mieszkań pilnowanych przez bandytów Kaponowa.

6

 • Odcinek serialu

Kaponow przeprowadza rozmowę z Tylendą na temat ostatnich wydarzeń. Chce samodzielnie prowadzić śledztwo związane ze zdarzeniami z domu dziecka. Wkrótce komendant zaczyna się obawiać o własne życie. Żonę Morawskiego odwiedza Ruski, który chce przejąć wszystkich ich biznesy. Kruk spotyka się z Szeptuchą, która udziela mu kilku rad. Kruk znajduje nowe dowody związane z domem dziecka.

2024.03.01 01:34:04
© 1998-2024 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.

Informacja o zasadach publikacji linków i danych adresowych w serwisie filmpolski.pl w ramach pakietu premium.

Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.