Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

WNĘTRZE

 • Etiuda szkolna
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  1982
 • Gatunek:
  Etiuda fabularna
 • Barwny, 16 min

Studencka etiuda fabularna, w której dwaj mężczyźni przeszukują na zlecenie mieszkanie pewnego profesora. Włamywacze przeglądają rzeczy osobiste znalezione w mieszkaniu, przede wszystkim książki, płyty, fotografie i ubrania. Spożywają też jedzenie i alkohol znalezione w lokalu. Mężczyźni znajdują zdechłe ryby w wannie i martwego kota złapanego w pułapkę na myszy. W pewnym momencie przeszukania zostaje odcięty prąd. Mężczyźni naprawiają awarię. Jeden z włamywaczy rozmawia z kimś przez telefon. Okazuje się że trwają Święta Bożego Narodzenia. Po rozmowie telefonicznej mężczyzna decyduje się opuścić swojego kolegę. Włamywacz, który pozostał w mieszkaniu rozmawia przez telefon ze swoim zleceniodawcą, następnie demoluje pomieszczenia, a w końcu przypadkiem roznieca pożar i sam ulega podpaleniu.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2017.10.19 01:54:33
© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Krzysztof WiktorGlinka Agencye-teatr.plInstytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego