Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

HALO ZIEMIA

 • Film animowany
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  2017
 • Barwny, 31 min

  Film animowany przeznaczony na ekran w kształcie półsfery, wyświetlający obraz dookoła widza (fulldome).

W dobie nowoczesnych technologii i różnorodnych urządzeń służących komunikowaniu się jesteśmy połączeni niewidzialną siecią, która umożliwia nam na bycie ze sobą w nieustającym kontakcie. Odkrywając pismo, radio, Internet zmienialiśmy i zmieniamy świat - ale też siebie samych.
"Halo Ziemia" to animowany film o istocie porozumiewania się, zrealizowany w technologii fulldome i przeznaczony do oglądania na ekranie sferycznym. Dzięki unikatowej technologii widzowie będą mogli oglądać film, nie tylko za pomocą słów i merytorycznego przekazu, ale też doświadczać go dzięki obrazom, muzyce i dźwiękom okalających ich ze wszystkich stron.

Zwiastun
pokaż

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

Nagrody
schowaj

 • 2017
  Jena (Fulldome Festival)-JANUS Directors Award
 • 2017
  Brno (Central European Fulldome Festival)-Nagroda dla najlepszego filmu
 • 2017
  Espinho (Immersive Film Festival)-Nagroda dla najlepszego filmu
 • 2017
  Espinho (Immersive Film Festival)-Nagroda za najlepszą muzykę
2017.12.20 00:30:26
© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Krzysztof WellmanKrzysztof WiktorGlinka Agencye-teatr.pl