Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

PARA NIE DO PARY

  • Serial fabularny
  • Produkcja:
    Polska
  • Rok produkcji:
    2016
  • Barwny, odcinki x ok. 4 - 7 min

Serial internetowy, zrealizowany przy użyciu kamery 360.
Serial opowiada o perypetiach pary po trzydziestce, która podejmuje decyzję o wspólnym życiu. On i Ona poznali się przypadkiem, mają za sobą inne związki i, na pierwszy rzut oka, więcej ich różni, niż łączy.

Plaża: Wspólny kredyt, mieszkanie, rodzina, a może beach bar i drinki z palemką? Każda para musi kiedyś podjąć decyzję o wspólnej przyszłości. Majka i Szymon właśnie próbują to zrobić, jest tylko jeden problem. Każde z nich widzi tę przyszłość zupełnie inaczej... Pomoc zjawia się nagle i nieoczekiwanie. Wypoczywająca obok pani psycholog Longina Chatka wyczuwa w ich związku silne zakłócenia i postanawia interweniować. Czy wspólnymi siłami uda im się rozwiązać kryzys małżeński? Jedno jest pewne - Majka i Szymon słono zapłacą za publiczną kłótnię...
Bar: Każdy facet zdradza! A nawet, jak nie zdradza, to by chciał! Tak przynajmniej twierdzi Mariola, koleżanka Mai. Majka stanowczo zaprzecza, gdy tymczasem na zapleczu zauważa Szymona... w objęciach byłej! Przyszły mąż musi się teraz nieźle nagimnastykować, by udowodnić Majce, że to nie tak, jak myśli...
Ślub byłych: Majka i Szymon zjawiają się na ślubie swoich byłych. Oglądanie ex-partnerów na ślubnym kobiercu okazuje się wyjątkowo trudnym testem dla ich związku. Majka nie może się powstrzymać i wypomina Szymonowi epizod z Kaśką w barze. Tymczasem do samochodu wsiada Karol, znajomy Majki, co tylko pogarsza sytuację. Zdezorientowany Szymon postanawia odwrócić uwagę od swoich przewinień i urządza Mai scenę zazdrości...
Zebranie: Majka właśnie prowadzi spotkanie służbowe, gdy nagle dostrzega Szymona wchodzącego do sali konferencyjnej w jej pracy! Zdezorientowana kobieta zaczyna robić mu awanturę, nie zwracając uwagi na zespół. Tymczasem za ścianą słychać trzask tłuczonego szkła i głos zwiastujący kłopoty... W sali zjawia się szef! Rozpoczyna tradycyjne strofowanie podwładnych i zupełnie nie zauważa stojącego w kącie Szymona. Aż do czasu...

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

PARA NIE DO PARY w internecie

2022.05.21 08:55:48
© 1998-2022 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Fotos-Art Robert PakaPiotr LitwicMuzeum KinematografiiMakuFly Marcin Makowski