Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

AGI BAGI

 • Serial animowany
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  2014-2018
 • Barwny, 52 odcinki (1-2 seria po 13 odcinków, seria 3 - 26 odcinków) x ok. 6-11 min

Serial opowiada o przygodach mieszkańców planety Agi Bagi. Psotna Gadzina bez przerwy coś psuje, dając troskliwym Agingom oraz Bagingom powody do działania. W każdym odcinku bohaterowie współpracując ze sobą, dbają o ekosystem swojej planety.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

Varia
pokaż

Nagrody
schowaj

 • 2015
  Ogólnopolski Festiwal Polskiej Animacji O!PLA-Nagroda w konkursie "Teraz Dzieci!"
  I miejsce; kategoria przedszkolna; za odcinek "Zagubione jajo"
 • 2016
  Ogólnopolski Festiwal Polskiej Animacji O!PLA-Nagroda w konkursie "Teraz Dzieci!"
  II miejsce; kategoria przedszkolna; za odcinek "Zawody w surfowaniu na liściach"
 • 2018
  Ogólnopolski Festiwal Polskiej Animacji O!PLA-II Nagroda "Srebrny Tobołek Koziołka Matołka" w konkursie "Teraz dzieci mają głos! Kategoria Przedszkolna"
  za odcinek "Urodzinowy pomnik wodza"
 • 2022
  Ogólnopolski Festiwal Polskiej Animacji O!PLA-I Nagroda "Złoty Tobołek Koziołka Matołka" w konkursie "Teraz dzieci mają głos! Kategoria Przedszkolna"
  za odcinek "Gość z kosmosu"
2022.05.21 08:02:21
© 1998-2022 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
MakuFly Marcin MakowskiKrzysztof WellmanKrzysztof WiktorGlinka Agency