Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

MOJE 600 GRAMÓW SZCZĘŚCIA

  • Serial dokumentalny
  • Produkcja:
    Polska
  • Rok produkcji:
    2015
  • Barwny, 40 odcinków x ok. 40 min

W Polsce co dziesiąte dziecko rodzi się jako wcześniak. Wiele z nich przychodzi na świat ważąc zaledwie kilkaset gramów. Od pierwszej minuty życia wymagają szczególnej troski i opieki.
Na oddziale neonatologii najpiękniejszym chwilom towarzyszą strach i niepewność. Wcześniaki walczą o każdy oddech, o każdy dzień życia. Ich rodzice oraz personel medyczny robią wszystko, aby pomóc im przetrwać najtrudniejsze chwile.
Serial dokumentalny w reżyserii nominowanej do Oscara Anety Kopacz, przedstawia historie wcześniaków, i ch rodziców oraz położnych, pielęgniarek i lekarzy, którzy każdego dnia niestrudzenie toczą walkę o życie i zdrowie najmniejszych dzieci w Polsce. Jest to opowieść o nadziei, miłości i determinacji, o nieustannej walce o każdą chwilę.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2020.07.12 00:11:53
© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Muzeum KinematografiiMakuFly Marcin MakowskiKrzysztof WellmanKrzysztof Wiktor