Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

DECAY

 • Film fabularny - krótkometrażowy
 • Produkcja:
  Polska, USA
 • Rok produkcji:
  2014
 • Język:
  angielski, polski, rosyjski
 • Barwny, 15 min

  Lokacje: Poznań.

Bohaterka filmu, Sophie Biński, jest agentką CIA, która w tragicznym wypadku straciła dziecko. Jej mąż zatracony w poczuciu winy uciekł z domu i nigdy nie wrócił. Po kilku latach Sophie dowiaduje się, gdzie znajduje się jej mąż. Bohaterka przylatuje do jego rodzinnego miasta - Poznania. Jak się okazuje, kobieta dysponuje materiałami, które mogą go uratować.

Zwiastun
pokaż

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

Nagrody
schowaj

 • 2015
  Los Angeles (Los Angeles Movie Awards)-Nagroda w kategorii: Najlepsze zdjęcia
 • 2015
  Los Angeles (Los Angeles Reel Film Festival)-nagroda dla najlepszego filmu
 • 2015
  Nagroda "American Movie Awards"-za zdjęcia
 • 2015
  Los Angeles (Los Angeles Independent Film Festival)-nagroda za najlepsze zdjęcia
 • 2015
  Los Angeles (California International Short Festival)-nagroda w kategorii najlepszego zagranicznego filmu krótkometrażwego
2023.01.18 02:54:21
© 1998-2023 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.

Informacja o zasadach publikacji linków i danych adresowych w serwisie filmpolski.pl w ramach pakietu premium.

Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.