Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE!
W tytułach filmów w wyszukiwarce nie uwzględniamy występujących w nich znaków przestankowych.
Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

SINGIELKA

 • Serial fabularny
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  2015-2016
 • Premiera:
  2015. 10. 05
 • Barwny, 198 odcinków x ok. 22 min

  Seria 1: Odcinki 1-140. Emisja: 5 października 2015 - 26 maja 2016.
  Seria 2: Odcinki 141- . Okres zdjęciowy rozpoczął się 13 czerwca 2016. Emisja: 1 września - 1 grudnia 2016.
  Odcinki dodatkowe, prezentowane od 1 grudnia 2016 jedynie na platformie player.pl: Odcinki: 194-198

  Serial jest adaptacją realizowanego w latach 2009-2010 argentyńskiego serialu "Ciega a citas".

Elka to trzydziestoparolatka, która od kilku lat jest sama. Dlaczego? No cóż, dla niej liczy się prawdziwa miłość a nie przypadkowe miłostki. A jak wiadomo tę niełatwo znaleźć. Stan cywilny Elki wcale nie jest dla niej powodem do zmartwień. Pracuje jako dziennikarka w popularnym portalu internetowym, rozwija się zawodowo i czeka na swój wielki moment w pracy. Generalnie jest zadowolona ze swojego życia singielki. Może się przecież wysypiać sama w wielkim łóżku, mieć szafę tylko dla siebie i w ogóle robić co jej się podoba. Tylko rodzina nie daje jej spokoju i ciągle dręczy Elkę pytaniami, które tak dobrze znają wszyscy single: Jak układa tam Twoje życie miłosne? Kiedy wreszcie sobie kogoś znajdziesz? Elka zaczyna mieć już tego dość i postanawia utrzeć nosa kochanej rodzince.
W dniu, kiedy jej siostra Natalia ogłasza, że wychodzi za mąż, Elka postanawia, że wbrew temu, co sądzi jej mama na ślubie siostry pojawi się z facetem. I to nie byle jakim, przypadkowym, ale Tym Jedynym. Do ślubu Natalii zostało dokładnie 274 dni. Elka zaczyna chodzić na randki, a perypetie związane z szukaniem miłości opisuje w felietonach pod pseudonimem Singielka.
Randkowanie nie jest dla Elki łatwe, przez lata nieumawiania się z mężczyznami wypadła z wprawy. Ale w jej redakcji jest jednak amant, który wpadł jej w oko - przystojny, pełen klasy i ogłady - Mikołaj. Elka nawet nie marzy o tym, żeby do niego startować, ale ze zdumieniem odkrywa, że ma u niego szanse. Jej miłosne poczynania uważnie obserwuje również Tomasz, redakcyjny fotograf. Facet, z którym Elka mogłaby konie kraść. Jedna singielka i dwóch facetów, z tego mogą wyniknąć niezłe miłosne turbulencje!

Zwiastun
pokaż

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

Varia
pokaż

SINGIELKA w internecie

1

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2015

Elka ma 32 lata i nie spotkała jeszcze swojej drugiej połówki. Póki co nie zaprząta sobie tym głowy. Skupia się na pracy, w której akurat dostaje szansę by awansować. Ma napisać swój pierwszy reportaż o warsztatach psychologicznych. Zdjęcia do tekstu ma zrobić Tomasz- nowy fotograf w redakcji. Elka odwiedza rodzinny dom, żeby pochwalić się awansem. Jednak jej sukces zostaje przyćmiony zaręczynami jej przyrodniej siostry Natalii. Przypadkowo Elka słyszy rozmowę matki z Natalią o niej samej, jej zaniedbanym wyglądzie i braku perspektyw na lepsze życie. Te słowa bardzo ją ranią, ale i uświadamiają, że… jej matka ma rację. Na warsztatach psychologicznych, Elka zmotywowana przez coacha stawia sobie cel - znaleźć miłość do ślubu swojej siostry, czyli w ciągu 274 dni.

2

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2015

Elka szczęśliwa, że opublikowano jej pierwszy tekst, chwali się siostrze. Odkrywa jednak, że jej artykuł został zdjęty przez szefową. Dziewczyna nie poddaje się i postanawia namówić Bajtka- informatyka, żeby po cichu przywrócił jej tekst. Czy Elce się to uda? Tymczasem Natalia z mamą i babcią jadą obejrzeć pałacyk weselny, lądują jednak… w zupełnie innym miejscu… Ku zaskoczeniu Elki szefowa proponuje jej własną rubrykę. Stawia przed nią wyzwanie - pierwsza randka Singielki, którą ma opisać. Tymczasem Sława odkrywa, że jej były mąż Staszek został strażnikiem na jej osiedlu! Mimo próśb i gróźb jej obecny mąż Olgierd nie zgadza się zwolnić Staszka. Ela próbuje znaleźć partnera na pierwszą randkę. Po kolei stara się umówić ze swoimi kolegami, lecz każde jej podejście spala na panewce. Elka się jednak nie poddaje, postanawia zaprosić Tomasza…

3

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2015

Elka odważa się zaproponować Tomaszowi randkę, ale zalicza wpadkę, bo w redakcji pojawia się Sylwia, jego dziewczyna. Kiedy Elka rezygnuje ze swoich planów, uznając, że widocznie jest jej pisane być wieczną singielką, przed redakcją łapie ją Bajtek… Sława jest przekonana, że Elka także nie życzy sobie, by jej ojciec pracował na osiedlu matki. Przypomina córce, ile problemów przysporzył im Staszek. Elka, mimo, że sama nie ma z ojcem zbyt dobrych relacji- cieszy się, że ten ma pracę. Między matką a córką dochodzi do kłótni. Elka wreszcie odważa się powiedzieć mamie, jak bardzo ją zraniła. Sylwia niespodziewanie proponuje Tomaszowi, żeby razem zamieszkali. Zmieszany Tomasz nie wie, czy jest gotów na tak poważny krok… Tymczasem Elka wybiera się na randkę. Niestety Bajtek nie pojawia się. Zatopiony w grze komputerowej zapomniał o randce. Elka jest przybita, ale przypadkowo spotyka Tomasza. Czy wieczór będzie spisany na straty?

Zwiastun
pokaż

4

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2015

Ela jest przygaszona po nieudanej randce. Humoru nie poprawia jej szefowa, niezadowolona z kolejnego wpisu Singielki. Nieoczekiwanie Mikołaj, do którego wzdychają wszystkie dziewczyny w redakcji, prosi Elkę o pomoc przy napisaniu reportażu. Naczelna widząc ich razem dochodzi do wniosku, że ze sobą flirtują. Jest zazdrosna, bo sama usiłuje się z nim od dawna umówić. Wygląda na to, że Elka pod pretekstem wspólnej pracy, ma szansę na wymarzoną randkę… Mikołaj zjawia się z winem w ręku, gdy rozbrzmiewa dzwonek do drzwi, najpierw jeden, potem drugi… Tego dnia Elka zrozumie, że ostrożnie z marzeniami… - bo co jeśli się spełnią? I to wszystkie naraz?

Zwiastun
pokaż

5

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2015

Ela po przyjściu do redakcji ze zdumieniem odkrywa, że jej koledzy unikają jej. Obawia się, że na wczorajszej potrójnej randce skompromitowała się. Sława zaś uważa, że jej córka ma urojenia, a poprzedni wieczór spędziła zupełnie sama… Zaczyna szukać w rodzinie wariatów, po których Elka mogłaby odziedziczyć zły gen. W redakcji napięcie. Patryk zostaje zwolniony, a Naczelna grozi kolejnymi cięciami i stawia nowe warunki. Po zebraniu Mikołaj proponuje Elce wyjście, by odreagować redakcyjne stresy.

Zwiastun
pokaż

6

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2015

Patryk i Krzysiek omawiają plan jak przywrócić Patryka do pracy. Krzysiek stwierdza, że najlepszym rozwiązaniem będzie… uwieść Dorotę. Biedny Patryk ma nie lada zadanie. Ela i Mikołaj urwali się wcześniej z pracy i świetnie się bawią. Dobry nastrój znika, gdy Mikołaj zdobywa się na szczere wyznanie wobec Elki. Niepokojący telefon od Sławy odciąga myśli Eli od jej problemu. Sława oświadcza córce, że Olgierd ją zdradza! Wygląda na to, że miał randkę w kinie…

Zwiastun
pokaż

7

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2015

Ela idzie na warsztaty do Coacha. Ten motywuje ją do działania mimo kolejnych porażek. Przy okazji zastanawia się, jak Elki relacje z ojcem wpływają na jej problemy z facetami. Tomasz postanawia powalczyć o powrót Patryka. Ale musi do tego przekonać Naczelną. Elka odwiedza ojca, który jest bardzo tym gestem wzruszony. Okazuje się, że do Polski wrócił Wojtek, dawna miłość Elki, i bardzo chce się z nią spotkać…

Zwiastun
pokaż

8

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2015

Elka ma zepsuty samochód, przez co spóźnia się do pracy. Natalia postanawia pomóc siostrze i jedzie do mechanika. W warsztacie poznaje niezwykle przystojnego Arka, któremu przedstawia się jako… Elka. Tymczasem Elka z Tomaszem mają przygotować artykuł o nowo otwartym salonie ślubnym. Niestety okazuje się, że salon jest jeszcze w trakcie remontu a jedyną modelką w sukni ślubnej musi być… Elka. Tomasz robi jej piękne, romantyczne zdjęcia, które mają ozdabiać artykuł. Elkę spotka jednak bolesny zawód… Kiedy wraca do domu czeka na nią Wojtek, jej dawna miłość…

9

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2015

Randka z Wojtkiem to kolejna klapa. Elka czuje, że nie nadaje się do podrywania facetów. I skończy dokładnie tak jak przewidziała jej matka. W redakcji trafia na Tomasza, który przeprasza ją za niezamieszczenie jej zdjęć na stronie. Elce jest naprawdę przykro. Tymczasem w redakcji zjawia się mechanik Arek, który szuka Elki… Arek oczywiście nie wie, że został oszukany… Niedługo potem przyjeżdża Wojtek. Tomasz i Mikołaj z zaskoczeniem obserwują, jakim powodzeniem cieszy się Elka. A Elka cieszy się, że nie udało jej się zniechęcić Wojtka do siebie. I daje mu się porwać w siną dal… Szaleńcza podróż zamienia się jednak w wielką ucieczkę…

Zwiastun
pokaż

10

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2015

Elka i Wojtek docierają do hotelu, ale okazuje się, że nie ma wolnych pokoi. Kiedy jednak romantyczny wieczór udaje się ocalić… Wojtek zostaje aresztowany. A Elka zostaje całkiem sama na przystanku, z którego właśnie odjechał ostatni autobus. Tymczasem Natalia daje się porwać Arkowi na imprezę. Zapomina, że jest umówiona ze swoim narzeczonym na lekcje walca, w ramach przygotowań do ślubu. Tomasz po raz kolejny ratuje Elkę. Przyjeżdża po nią i pociesza. Kiedy wchodzą do mieszkania okazuje się, że ktoś już w nim jest i czuje się zupełnie jak u siebie…

Zwiastun
pokaż

2024.03.26 00:16:06
© 1998-2024 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.

Informacja o zasadach publikacji linków i danych adresowych w serwisie filmpolski.pl w ramach pakietu premium.

Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.