Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

CARITAS ZNACZY MIŁOŚĆ

  • Film dokumentalny
  • Produkcja:
    Polska
  • Rok produkcji:
    2015
  • Barwny, 51 min

Miłosierdzie Boże znajduje swoje odzwierciedlenie w miłosierdziu ludzi - przypominał Jan Paweł II w 2002 roku, podczas swojej ostatniej pielgrzymki do ojczyzny.
Takie czynne miłosierdzie Kościół katolicki w Polsce praktykował zawsze. Oficjalnie z jego ramienia działalnością charytatywną zajmuje się Caritas Polska.
W Polsce rok 2015 to Rok Caritas, zorganizowany w związku z 25 - leciem reaktywowania tej największej kościelnej organizacji charytatywnej w naszym kraju. Aż 43 proc. respondentów OBOP zapytanych o organizację, którą byliby skłonni wesprzeć finansowo, wskazało na Caritas.
Jubileusz 25 - lecia jest okazją do przedstawienia szerokiej działalności Caritas, jej początków, a także działań charytatywnych w bardzo wielu obszarach ludzkiego życia, z zaznaczeniem istotnej roli Telewizji Polskiej w promocji i wspieraniu działań na rzecz drugiego człowieka. [TVP]

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2017.02.11 06:47:55
© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Glinka Agencye-teatr.plInstytut Teatralny im. Zbigniewa RaszewskiegoStowarzyszenie Autorw Zdj Filmowych