Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

PRZYPADKI CEZAREGO P.

SZKOŁA FILMOWA (11)

  • Odcinek serialu

Kinga chce zdawać do szkoły filmowej. Wybiera się na konsultacje, na których pojawia się także jej ojciec. Niestety, występ który daje Cezary P. kończy się tragicznie. W domu odwiedza go Magda w towarzystwie psychiatry oraz adwokata. Stawia mu poważne zarzuty – uważa, że Cezary P. prześladuje ich córkę. Była żona chce, aby Cezary był pod obserwacją psychiatry. Niestety, wnioski wyciągnięte przez psychiatrę są niepokojące.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

MĄŻ (12)

  • Odcinek serialu

Cezary P. postanawia sfinalizować znajomość z Agatą. W tym celu przybywa do jej mieszkania oferując wino i śniadanie. Agata informuje go, że jej były mąż wychodzi z więzienia. Aktor poznaje więc Romana – męża Agaty. Jest zszokowany, gdy okazuje się, że Roman jest aż takim zakapiorem! Szuka więc sposobu na pozbycie się męża Agaty. Angażuje w to sąsiadów, Łukasza a także Irenę. W efekcie, przy wszystkich przyznaje się do popełnionych błędów i do uczucia, jakim darzy Agatę. Do czego doprowadzi go ta chwila wylewności?

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

WIELKI FILM (13)

  • Odcinek serialu

Cezary P. budzi się z Agatą w łóżku. Niestety, przeszkadzają im elektrycy, którzy wyłączają prąd z powodu braku wpłat za energię. Cezary P. chce rozwiązać problem finansowy. W tym celu zabiera byłej żonie pierścionek zaręczynowy. Okazuje się też, że otrzymuje rolę w wysokobudżetowej produkcji, co wiąże się z wyjazdem na półtora roku do Japonii. Nie wie co powiedzieć Agacie, która rzuca mu się na szyję ze szczęścia, gdyż znalazła w jego kurtce pierścionek zaręczynowy...

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2017.10.16 01:16:34
© 1998-2019 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Fotos-Art Robert PakaPiotr LitwicMuzeum KinematografiiMakuFly Marcin Makowski