Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

JAK SZALEĆ TO SZALEĆ!

 • Film fabularny - telewizyjny
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  2014
 • Premiera:
  2015. 01. 03
 • Gatunek:
  Komedia
 • Barwny, 40 min

Akcja rozgrywa się w czasie świąteczno - sylwestrowym w poradni terapeutycznej, którą główna bohaterka dostała w spadku, co staje się powodem wielu zabawnych perypetii.
P. O. P. Poradnia Opieki Psychicznej - taki szyld widnieje na bramie przedwojennej willi na obrzeżu miasta. Tę właśnie instytucję otrzymała po ojcu główna bohaterka filmu - Marysia Owczarek. Porzuca pracę weterynaryjną w stołecznym zoo, by spróbować sił jako szefowa poradni. W testamencie zostało zastrzeżone, że nikogo z poprzedniego personelu nie może zwolnić. Marysia staje więc oko w oko z: byłą faworytą ojca, Barbarą, szalonym ornitoterapeutą, który leczy śpiewem ptaków, terapeutą Wieśkiem, wielbicielem piłki nożnej, płci pięknej i napojów procentowych, który sam powinien poddać się poważnej terapii, oraz wszechobecnym Hieńkiem, który - jako złota rączka - właściwie utrzymuje rezydencję przy życiu. Jest też stały pacjent Kowalski, a także arcybarwna galeria świrów, popaprańców, czubków i odchyleńców. [TVP]

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2022.05.21 05:59:58
© 1998-2022 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Glinka Agencye-teatr.plInstytut Teatralny im. Zbigniewa RaszewskiegoStowarzyszenie Autorw Zdj Filmowych