Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

PRZERWANIE

 • Etiuda szkolna
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  2014
 • Gatunek:
  Etiuda operatorska, Etiuda fabularna
 • Barwny (negatyw Kodak 200T, 500T), kamera MovieCam SL, ArriCam LT, format 35 mm 1:1,85, 7 min

Film opowiada o członkach rodziny, którzy podczas swoich codziennych zajęć dowiadują się o tragicznym zdarzeniu. Czy to, jaki mamy bagaż doświadczeń wpływa na sposób, w jaki radzimy sobie z ciężkimi chwilami w życiu?

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

Nagrody
schowaj

 • 2015
  Granada (Międzynarodowy Festiwal Filmów Krótkometrażowych "Opera Prima en Corto")-Nagroda dla najlepszego filmu krótkometrażowego w Konkursie Międzynarodowym
 • 2015
  Łódź (To Tylko Montaż Film Fest)-Nagroda w kategorii: Montaż Fabularny
 • 2015
  Chicago (Chicago Shorts Film Festival)-I Nagroda w kategorii: Drama
 • 2015
  Kazimierz Dolny (Festiwal Filmu i Sztuki "Dwa Brzegi")-Nagroda Społecznego Funduszu Stypendialnego dla najmłodszego filmowca festiwalu
 • 2015
  Los Angeles (Festiwal Filmów Polskich)-Nagroda Specjalna "Cinema Without Borders"
2017.02.11 08:46:44
© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Glinka Agencye-teatr.plInstytut Teatralny im. Zbigniewa RaszewskiegoStowarzyszenie Autorw Zdj Filmowych