Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

NIE ZROZUMIESZ MNIE

 • Film dokumentalny
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  2014
 • Barwny, 51 min

Kiedyś byłam modelką, ale to taki pusty świat - tak mówi Emilka, jedna z bohaterek filmu, która zrezygnowała z kariery na wybiegu, by walczyć w ringu. Dorota dodaje: Ja lubię się bić. Może w dzieciństwie nie miałam tak, jak bym chciała, musiałam walczyć - mówi Franka.
Pot zalewający twarz, zabandażowane dłonie i ochraniacze na zęby to ich świat, zaklęty krąg dla wtajemniczonych. Bohaterkami filmu są trzy piękne dziewczyny, które trenują kick boxing. W kartonowych pudłach nie mieszczą się zdobyte przez nie medale. Biją się, kopią, walczą zaciekle, nie patrząc na obrażenia. Podbite oko chyba jednak nie jest w modzie? Przed lustrem Emilia starannie zamalowuje sińce. [TVP]

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

Nagrody
schowaj

 • 2014
  Kielce (Festiwal Form Dokumentalnych "Nurt")-Wyróżnienie Komisji Artystycznej
2017.02.11 02:29:07
© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
MakuFly Marcin MakowskiKrzysztof WellmanKrzysztof WiktorGlinka Agency