Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

CYRKOWA PUŁAPKA

 • Film fabularny
 • Produkcja:
  Polska, Wielka Brytania, Szwajcaria
 • Rok produkcji:
  1995
 • Gatunek:
  Film dla dzieci (młodzieży)
 • Barwny, 86 min

Angielski architekt, wraz z córką Susan, przyjeżdża do stadniny koni prowadzonej przez przyjaciela. Mała Angielka poznaje tam dziewczynę i chłopca, wspólnie spędzają czas w okolicznych lasach. Chłopczyk wmawia wszystkim, że w lasach tych widział tarpany, ale ponieważ nikt mu nie wierzy, zaprasza Susan, by poszła z nim na poszukiwania. Cyrk, należący do ekscentrycznego Amerykanina, kupuje w stadninie konie. Zaproszone dzieci orientują się, że jedna z trenerek oraz weterynarz skrywają jakąś tajemnicę. Podczas przypadkowego lotu balonem nad starym fortem widzą tarpany i kontenery z cyrku. W ten oto sposób dzieci odkrywają przemytników dzikich zwierząt, którzy cyrku używają jako zasłony dla swych niecnych czynów. Teraz mali bohaterowie muszą tylko czym prędzej wydostać się z fortu, by zawiadomić policję, zanim cyrk odjedzie ze zwierzętami do Ameryki.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

Varia
pokaż

2022.05.21 07:14:24
© 1998-2022 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Krzysztof WellmanKrzysztof WiktorGlinka Agencye-teatr.pl