Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

SEKRETY ŚLEDZTWA - CBŚ W AKCJI

  • Film dokumentalny
  • Produkcja:
    Polska
  • Rok produkcji:
    2012
  • Barwny, 4 odcinki x ok. 44 min

" Sekrety śledztwa - CBŚ w akcji" to czteroodcinkowy serial dokumentalny pokazujący najciekawsze śledztwa i akcję Centralnego Biura Śledczego KGP w latach 2009 - 2011. Pomysłodawcy i autorzy tego cyklu dokumentalnego przez trzy lata obserwowali i filmowali pracę funkcjonariuszy tej elitarnej policyjnej jednostki . Kamery niejednokrotnie uczestniczyły w akcjach zatrzymania najgroźniejszych polskich przestępców. Edyta Krześniak i Krzysztof Spiechowicz dotarli także do świadków koronnych i rodzin ofiar gangsterów. "Sekrety śledztwa-CBŚ w akcji " pokazują w jakim kierunku idzie polska przestępczość i jak z nią walczą najodważniejsi policjanci.
Odcinek 1:autorzy przedstawiają cel istnienia Centralnego Biura Śledzczego KGP. Ujawniają istnienie Wydziału Specjalnego CBŚ KGP, którego policjanci są przygotowani do zatrzymywania najgroźniejszych przestępców. W dokumencie widzimy unikalne zdjęcia z ich akcji. Funkcjonariusze z Wydziału Specjalnego CBŚ KGP sami opowiadają jak wyglądają kulisy ich pracy. W tym odcinku poznajemy historie przestępczego życia bossa gangu wołomińskiego" Nerwowego" oraz nieżyjącego już bossa gangu pruszkowskiego " Żaby" . O życiu tych gangsterów opowiadają ich koledzy z gangu oraz świadek koronny Jarosław S. ps. " Masa"
Odcinek 2:oglądamy kulisy śledztwa przeciwko gangom pseudokibiców oraz akcję rozbicia najgroźniejszych z nich. Autorzy tego cyklu dokumentalnego ujawniają także sekrety i kulisy wykrycia morderstwa biznesmena z wybrzeża jakiego dokonała jego żona. Przez kilka lat zwodziła ona organy ścigania twierdząc że jej mąż został porwany. Telewizyjne kamery w jej ekstradycji, pokazują także akcję Centralnego Biura Śledzczego KGP, podczas której policjanci zlikwidowali fabrykę amfetaminy. Dowiadujemy się także jak wygląda rynek narkotykowy w Polsce i w jaki sposób zarabiają na produkcji amfetaminy przestępcze gangi.
Odcinek 3:oglądamy kulisy śledztwa przeciwko jednemu z bossów świata przestępczego o pseudonimie "Drex". Jego ludzie prowadzili luksusowe agencje towarzyskie, które zlikwidowali policjanci z CBŚ. Kamery telewizyjne uczestniczą także w likwidacji wytwórni fałszywych papierosów oraz likwidacji gangu który na terenie Unii Europejskiej rozprowadzał fałszywe banknoty Euro.
Odcinek 4:autorzy filmu przedstawiają kulisy akcji zatrzymania gangstera zwanego " Cyckiem" specjalizującemu się w produkcji i sprzedaży amfetaminy. Poznajemy także historie "Klepaka" szefa gangu wołomińskiego opowiedzianą przez ludzi powiązanych ze światem przestępczym lat 90 oraz świadka koronnego Jarosława S. ps " Masę". Nie zabraknie spektakularnych zdjęć z akcji Wydziały specjalnego CBŚ- KGP , którym udało się zatrzymać ludzi terroryzujących sieć sklapów IKEA. Żądali milionowego okupy podkładając w sklepach tej sieci ładunki wybuchowe na terenie Unii Europejskiej . Poznajemy także kulisy rozbicia gangu, który wyspecjalizował się w wyłudzaniu z systemu Wielkiej Brytanii zasiłków dla bezrobotnych oraz gangu który rozprowadzał w Internecie wypełnione cementem leki na potencję. Na koniec unikalne zdjęcia z odbicia przez policyjnych antyterrorystów z Gorzowa Wielkopolskiego mężczyzny, który był więziony i torturowany przez ludzi z konkurencyjnego gangu i zatrzymanie przez CBŚ ludzi odpowiedzialnych za te porachunki przestępcze.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2017.02.11 02:30:38
© 1998-2022 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Fotos-Art Robert PakaPiotr LitwicMuzeum KinematografiiMakuFly Marcin Makowski