Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

TYLKO DLA JEGO OCZU

 • Etiuda szkolna
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  2013
 • Gatunek:
  Etiuda fabularna
 • Barwny, 30 min

Pensja dla panien z dobrych domów. Trwają przygotowania do uroczystości urodzinowej dla cesarza Józefa Franciszka. Bardzo szybko okazuje się, że państwowe święto, które ma podkreślić siłę i ducha narodu, jest tak naprawdę przykrywką dla castingu na żonę dla cesarza. Praca nad układem gimnastycznym, który ma być głównym punktem obchodów, stopniowo zmienia się w nieludzką gonitwę młodych kobiet za perfekcją i spełnieniem absurdalnych standardów.
Przygotowania do uroczystości są tłem dla relacji Niny i Anny, które, jako starościny grupy, są odpowiedzialne za przedsięwzięcie. Nierozłączne dotąd przyjaciółki, w wieku, w którym przyjaźń z łatwością wkracza w sferę seksualną, stopniowo popadają w konflikt. Odrzucona Nina zaczyna stopniowo okazywać swoją niechęć wobec przygotowań, podważając tym samym autorytet Anny. Przebieg wyczekiwanej uroczystości przekroczy najśmielsze oczekiwania młodych kobiet.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

Pierwowzory
schowaj

Pierwowzór
CZŁOWIEK BEZ WŁAŚCIWOŚCI
Powieść
AutorRobert Musil

Varia
pokaż

2023.01.18 01:16:12
© 1998-2023 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.

Informacja o zasadach publikacji linków i danych adresowych w serwisie filmpolski.pl w ramach pakietu premium.

Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.