Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

TERMINAL

 • Etiuda szkolna
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  2013
 • Gatunek:
  Etiuda fabularna, Dyplom licencjacki
 • Barwny, 24' 29''

W korytarzu szpitalnym spotykają się dwie pary. Młodzi ludzie spodziewają się dziecka, które lada chwila pojawi się na świecie, druga para to starsze małżeństwo, które zostało wezwane do szpitala by zidentyfikować zwłoki swojego syna. Kobiety pod nieobecność mężów zaczynają ze sobą rozmawiać. Okazuje się, że mają ze sobą bardzo dużo wspólnego. Wyczuwają się . Obydwie bardzo cierpią, chodź z różnych powodów, ale zdają sobie sprawę, że ich cierpienie ma wspólny mianownik. Starsza kobieta czeka na wezwanie lekarza i w myślach błaga opaczność by okazało się, że zaszła pomyłka i to nie jej syn leży w prosektorium. Śmierć syna oznacza, że na wszystko w jej życiu jest już za późno i wszystko co miało jakikolwiek sens odeszło bezpowrotnie. Dlatego kurczowo łapie się młodej dziewczyny, żeby ta nie przegrała swego życia.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

Nagrody
schowaj

 • 2014
  Nagroda Polskiego Kina Niezależnego im. Jana Machulskiego-Nominacja
  w kategorii: Najlepsza reżyseria
 • 2014
  Nagroda Polskiego Kina Niezależnego im. Jana Machulskiego-Nominacja
  w kategorii: Najlepsze zdjęcia
2018.11.16 23:54:01
© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Glinka Agencye-teatr.plInstytut Teatralny im. Zbigniewa RaszewskiegoStowarzyszenie Autorw Zdj Filmowych