Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE!
W tytułach filmów w wyszukiwarce nie uwzględniamy występujących w nich znaków przestankowych.
Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

PODEJRZANI ZAKOCHANI

 • Film fabularny
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  2013
 • Premiera:
  2013. 01. 25
 • Gatunek:
  Komedia
 • Barwny (negatyw: Kodak), 101 min

  Lokacje: Warszawa (Hotel "Novotel Warszawa Centrum przy ul. Marszałkowskiej 94 - 98, hotel "Polonia" przy Alejach Jerozolimskich, biurowiec Warsaw Financial Center przy ul. Emilii Plater 53, budynek przy ul. Nowogrodzkiej 50, Centrum Bankowo - Finansowe przy ul. Nowy Świat 6/12, Pałac Kultury i Nauki, Most Poniatowskiego).

Bohater filmu, przystojny, inteligentny, lecz bardzo nieśmiały Albert Wolski, pragnie prawdziwej miłości, choćby po to, żeby uszczęśliwić nadopiekuńczą mamuśkę, którą martwi kawalerski stan syna. Surfując po Internecie, przeszukuje portale randkowe, w nadziei, że w końcu znajdzie tę jedyną. Widz poznaje bohatera, kiedy ten zjawia się w restauracji eleganckiego hotelu. Kelner prowadzi go do stolika, przy którym czeka na niego niezbyt uprzejma młoda dama. Onieśmielony i zdenerwowany Albert nieomal powoduje pożar na sali. To już kolejna niefortunna randka w tym hotelu, toteż zirytowany kelner prosi go, żeby następne spotkania organizował gdzie indziej.
W końcu Albert na portalu Sympatia.pl natrafia na tajemniczą Simone, z którą zaczyna korespondować, podając się za Francuza Jacques’a, mieszkającego w Paryżu. Okazuje się, że ona również zataiła swoje prawdziwe imię. Naprawdę nazywa się Barbara i jest prawniczką w sądzie. Randkowa znajomość kwitnie, coraz bardziej przypadają sobie do gustu, ale kiedy ma dojść do spotkania, zaczynają się wahać. Obydwoje mają te same wątpliwości, czy są dla siebie wystarczająco atrakcyjni. Kiedy decydują się na wymianę fotkami, uciekają się do kolejnego kłamstwa. On wrzuca zdjęcie przystojnego aktora Alexa, który ma grać w jego serialu, ona fotkę swej atrakcyjnej klientki Ludmiły, dla której załatwia stały pobyt w Polsce. Na umówioną randkę do hotelu idą więc Ludmiła i Alex. W hotelowej restauracji dochodzi do zabawnych sytuacji i pomyłek, bowiem zjawiają się tam także zaciekawieni rozwojem sytuacji Barbara i Albert. Po niezbyt udanym spotkaniu, następuje jeszcze większe zamieszanie w życiu bohaterów. W tym samym bowiem hotelu szajka złodziei poluje na bezcenną kolekcję diamentów. Ich drogi się krzyżują. W tej komedii omyłek wszystko jest możliwe i do końca nie wiadomo, kto naprawdę jest kim.
Na domiar złego w tajemniczych okolicznościach znika Alex, tymczasem zbliża się termin rozpoczęcia zdjęć do serialu. Na horyzoncie pojawia się więc policja, a głównym podejrzanym w sprawie Alexa jest Albert, który zostaje aresztowany. Pomaga mu uciec z sądu prawniczka Barbara i ukrywa w swoim mieszkaniu. [TVP]

Zwiastun
pokaż

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

Pierwowzory
schowaj

Pierwowzór
TANGLED WEBSITE
Scenariusz
AutorJoan Jeby Fine

Varia
pokaż

PODEJRZANI ZAKOCHANI w internecie

2024.03.01 00:32:03
© 1998-2024 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.

Informacja o zasadach publikacji linków i danych adresowych w serwisie filmpolski.pl w ramach pakietu premium.

Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.