Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

STRANGE SOUNDS

 • Tytuł polski: DZIWNE DŹWIĘKI
 • Film fabularny
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  2013
 • Barwny, 51 min

  Okres zdjęciowy: 13-18, 29-30 września, 7, 9, 14, 22 października 2012.
  Lokacje: Lipa k. Przasnysza, Warszawa.

Film inspirowany rzeczywistym zjawiskiem tzw. "dziwnych dźwięków" rejestrowanych w latach 2011 i 2012 na całym świecie.
Zjawisko "dziwnych dźwięków" zatacza coraz szersze kręgi. Fala niepokojów społecznych zaczyna przelewać się przez różne regiony świata. Mimo usilnych prób, nikt nie jest w stanie wyjaśnić fenomenu, ani tym bardziej go powstrzymać. Anna wyjeżdża z miasta do starego domu na wsi. Chce uciec od chaosu, a jednocześnie uporać się z własnymi demonami przeszłości. Jednak coś zaczyna się zmieniać... Czy to dźwięki powodują, że coraz trudniejsze jest rozróżnienie prawdy od fikcji? Kim jest tajemniczy Mężczyzna, kontaktujący się z Anną przez telefon? A może wszystko to gra rozgorączkowanej wyobraźni? Gdzie jest granica między prawdą a snem, z którego nie można się obudzić?...

Zwiastuny
pokaż

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2019.10.24 00:12:38
© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Glinka Agencye-teatr.plInstytut Teatralny im. Zbigniewa RaszewskiegoStowarzyszenie Autorw Zdj Filmowych