Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

LEŚNE DOŁY

 • Film fabularny
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  2008-2011
 • Barwny, 80 min

  Okres zdjęciowy: 30 czerwca - 25 lipca 2008.
  Lokacje: Dobroń, Łódź, Łask, Ldzań, Brogi.

Tytułowe Leśne Doły to nazwa tajemniczej miejscowości, w której rozgrywa się akcja filmu. To historia młodego małżeństwa, które spotyka niespodziewany łut szczęścia - dziedziczy dworek na prowincji. Tym samym, wkraczają w przestrzeń małej miejscowości. Snując obiecującą wizję własnego businessu, młodzi planują w odziedziczonym dworku otworzyć motel. Pomysł zostaje chłodno przyjęty przez okolicznych mieszkańców. Nie musi jednak upłynąć wiele czasu, by tajemnica Leśnych Dołów wyszła na światło dzienne. Historia ujawnia mechanizmy i zakamarki ludzkich charakterów w sytuacji, gdy w grę wchodzi coś, czego nie da się wyjaśnić rozumem. To film pełen niepokoju, wykorzystujący klaustrofobiczne lęki i motyw labiryntu-pułapki. Jej bohater to człowiek wrzucony w chaos niepojętych wydarzeń i relacji.

Zwiastun
pokaż

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

Nagrody
schowaj

 • 2011
  Łódź (Festiwal Kina Niezależnego "OFF jak gorąco")-Grand Prix w kategorii: Film niezależny
 • 2012
  Bielawa (Festiwal Niezależnych Filmów Fantastycznych i Horrorów eFHa)-III Nagroda
2019.10.24 01:13:32
© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Glinka Agencye-teatr.plInstytut Teatralny im. Zbigniewa RaszewskiegoStowarzyszenie Autorw Zdj Filmowych