Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

STACJA

 • Serial fabularny
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  2010
 • Gatunek:
  Komedia
 • Barwny, odcinki x ok. 23 min

Odcinek 1: W Stacji urządzony zostaje casting na prezentera, którego zwycięzca okazuje się dziwakiem i ciamajdą. W studiu Stacji pojawia się amerykański generał oraz gość specjalny Magda Mołek. W międzyczasie każdy z bohaterów odbywa rozmowę z psychologiem zatrudnionym w firmie.
Odcinek 2: Telewizyjny debiutant, dziennikarski laik Jacek Wawawasz coraz lepiej czuje się w Stacji. Może wreszcie pozbyć się swoich okularów, bo firma ufundowała mu szkła kontaktowe.
Odcinek 3: Dziennikarka Stacji, Violetta Mróz, ma nienajlepszy dzień. Nie może porozumieć się ze swoimi kolegami z pracy i nie radzi sobie z ciągłym napięciem panującym w telewizji. Wykorzystuje swoją znajomość z Prezesem i donosi na współpracowników.
Odcinek 4: Jacek Wawawasz, wschodząca gwiazda "Stacji", został zwolniony z pracy. Ekscentryczny styl bycia i specyficzne poczucie humoru sprawiły, że Wawawasz nie zdobył akceptacji koleżanek i kolegów z redakcji. Czy to ostateczny koniec jego błyskotliwej kariery?

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2018.03.13 00:31:50
© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Piotr LitwicMuzeum KinematografiiMakuFly Marcin MakowskiKrzysztof Wellman