Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

LUDZIE CHUDEGO

 • Serial fabularny
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  2010-2011
 • Premiera:
  2010. 09. 05
 • Gatunek:
  Komedia
 • Barwny, 26 odcinków x ok. 43 min

  Lokacje: Warszawa Praga.

  Seria 1: Odcinki 1-13. Okres zdjęciowy: 7 kwietnia - 10 lipca 2010. Emisja: 5 września - 21 listopada 2010.
  Seria 2: Odcinki 14-26. Okres zdjęciowy: 19 stycznia - 14 kwietnia 2011. Emisja: 1 września - 24 listopada 2011.

  Serial jest polską wersją hiszpańskiego serialu "Los Hombres de Paco".

Kryminalny serial komediowy o grupie niezłych, acz odrobinę pokręconych policjantów.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

LUDZIE CHUDEGO w internecie

1/2

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2010
 • 84 min

Bohaterów serialu poznajemy w sytuacji nad wyraz niefortunnej. Inspektor Tadeusz Chudziszewski (Cezary Żak), zwany "Chudym" oraz jego dwaj podwładni i przyjaciele - Łukasz "Lukas" Łukaszewski (Michał Żurawski) i Marian Kociński (Piotr Pręgowski) wchodzą do banku, w chwili, gdy trwa w nim napad. Zagadani, nie zauważają bandytów terroryzujących pracowników banku i klientów, ani tego, że pieniądze Chudemu wypłaca, zamiast kasjerki, jeden z napastników. Gdy po wyjściu z banku dowiadują się z radia, co się zdarzyło, w pośpiechu wracają na miejsce zdarzenia. Niestety, bandyci uciekli z łupem. Po tej spektakularnej wpadce Chudy i jego ludzie zostają karnie przeniesieni do komisariatu na Pragę, gdzie szefem jest jego teść, Lucjan (Marian Dziędziel). Wraz ze zmianą miejsca pracy, Chudy przeprowadza się z rodziną do, nieremontowanej od lat, kamienicy przy jednej z obskurnych ulic Pragi. Żona Chudego, Lola (Dorota Segda), ich córka - szesnastoletnia Kasia (Paulina Chapko) oraz matka policjanta, Teresa (Ewa Borowik) nie są z tego powodu szczęśliwe, tym bardziej, że po obcięciu Tadeuszowi premii i wszystkich dodatków Lola musi poszukać pracy.
W czasie, gdy Chudy z Marianem zastanawiają się co zrobić ze zwłokami Szmai, nieświadomy niczego Łukasz dociera do kamienicy, w której mieszka Chudy. Został wezwany przez Kasię, córkę przełożonego, po jej sprzeczce z mieszkającym w tym samym domu, niejakim Rafałem - nowo poznanym synem Barbary, bliskiej koleżanki Loli, z którą nie widziała się ona od lat, a która w tej samem kamienicy prowadzi mało elegancki i niedochodowy bar. Zdenerwowany Rafał wyrzucił przez okno pudło z bronią Chudego, która eksplodowała na podwórku. Przerażona Kasia wezwała na pomoc Łukasza, który, oprócz tego, że pracuje z jej ojcem, prywatnie, jako były mąż siostry jej matki - Sylwii, jest jej wujkiem i w którym dziewczyna, czego nie ukrywa, jest zakochana od lat. Kiedy Łukasz pomaga Kasi, Chudy z Marianem, przekonani, że ratują go przed "kryminałem", wpadają na pomysł, że po prostu wyniosą martwego Szmaję z komisariatu i ukryją gdzieś jego ciało, a Lucjanowi wmówią, że bandyta uciekł. Ale jak wynieść zwłoki z pełnego policjantów posterunku, na którym w najmniej odpowiednim momencie można spotkać szefa, Lucjana, lub odnoszącego się z wyraźną niechęcią do Chudego i jego ludzi, Rataja, albo... ich obu razem? Włożenie sztywniejącego denata do samochodu oraz przewiezienie go w ustronne miejsce nad Wisłą jest dodatkową komplikacją, która wydaje się być nie do pokonania... Tymczasem Lola, żona Chudego ma problemy ze znalezieniem pracy. Łukasz postanawia jej pomóc i opowiada o kobiecie, która zarabia mnóstwo pieniędzy, nie ruszając się praktycznie z domu. Lola decyduje się robić to samo, ale postanawia nie przyznawać się do tego Chudemu, bo praca jakiej się podjęła, niekoniecznie przystoi żonie policjanta... Ale przede wszystkim, z miłości do męża raczej nie powinna tego wykonywać. Tymczasem do Trzech Muszkieterów - z Chudym na czele - dokooptowani zostają Krzywy, Kaczor, Micha i Rita. Razem tworzą bardzo oryginalną, odbiegającą od przeciętnej grupę.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

3

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2010

Sekcja Chudego otrzymuje niezwykle odpowiedzialne zadanie: ochronę świadka koronnego w procesie gangu Kilofa - niejakiego Zarębę. Zanim przystąpią do działania, w komisariacie pojawia się była żona Mariana, Inka. On jest przekonany, że to z tęsknoty za nim, ale powód jest całkiem inny - Inka otrzymuje od pewnego czasu anonimy i kwiaty od tajemniczego wielbiciela i podejrzewa, że jest nim jej były mąż, który ma sądowy zakaz zbliżania się od niej. Inka stanowczo domaga się, żeby Chudy i Łukasz powstrzymali swojego przyjaciela przed nękaniem jej, w przeciwnym wypadku osobiście złoży oficjalną skargę i Marian wyleci z pracy. Tymczasem Grupa Chudego z powagą przystępuje do zadania ochrony Zaręby, a Marian dodatkowo dostaje od szefa polecenie wynajęcia mieszkania, w którym, do czasu złożenia zeznań w sądzie, świadek będzie ukrywany przed bandytami polującymi na jego życie. Marian znajduje lokal, który nie wiedzieć czemu znajduje się, "zupełnie przypadkowo", naprzeciwko kamienicy, w której mieszka Inka. A luneta, przez którą policjanci obserwują ulicę, skierowana jest wprost na okna jego byłej żony... Akcja ochrony świadka owiana jest największą tajemnicą. O tym, gdzie ukrywany jest Zaręba nie może dowiedzieć się nikt, nawet najbliższa rodzina. Chudy tłumaczy Loli, że wyjeżdża na tajną misję i nie powie nic więcej. Podejrzenie o zdradę przychodzi na myśli zdesperowanej żonie. Tymczasem ochrona świadka koronnego okazuje się zadaniem niezwykle niebezpiecznym i już wkrótce na policyjnym parkingu dochodzi do zamachu na jego życie. Ale to nie bandytów powinien się on obawiać najbardziej... Chudy i jego ludzie bardzo starają się, by sprostać temu wyzwaniu. Mają jednak ciągłego pecha, który niweczy ich plany. Sekcja Chudego pakuje się w coraz to nowe absurdalne i prześmieszne (choć im samym daleko do śmiechu) sytuacje i świadek koronny ma coraz więcej powodów do obaw o własne życie.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

4

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2010

Świadek koronny zostaje przywrócony do życia. Natomiast Lola informuje córkę, że z powodu zdrady Tadeusza, ma zamiar się z nim rozwieść. Kasia nie wierzy w winę ojca i postanawia z nim porozmawiać. Niełatwo zlokalizować policjanta w czasie tajnej akcji, ale od czego są kumple... Tymczasem Marian nadal obserwuje mieszkanie Inki przez lunetę, ukrytą dla niepoznaki w kwiatkach. Luneta zostaje przypadkowo przesunięta na okno w innym mieszkaniu, gdzie nasz dzielny bohater spostrzega mężczyznę o aparycji mordercy z potencjalnym narzędziem mordu w dłoni. Przekonany, że kobieta jego życia znajduje się w śmiertelnym niebezpieczeństwie, Marian bez wahania rusza jej na ratunek... Lola, wciąż w rozpaczy, demoluje sypialnię, a ubrania Chudego zamierza spalić. Po krótkiej wymianie zdań z Basią, zmienia zdanie i postanawia po prostu męża zastrzelić... W tym czasie Marian błąka się po pustym mieszkaniu Inki, szukając jej "zabójcy". Gdy wzruszony ogląda album z jej zdjęciami, kolega - niejaki Micha - przez krótkofalówkę krzyczy, że jego była żona wróciła. Marian znika dosłownie w ostatniej chwili, ale i tak jego obecność zostanie zauważona. Inka jest wściekła i dzwoni do Mariana. Miejsce, z którego dobiega sygnał jego komórki, nie pozostawia żadnych wątpliwości - jej były mąż zwariował z jej powodu... Świadek koronny w tym czasie, pozostawiony sam w "tajnym" mieszkaniu, usnął. Gdy się budzi znienacka, widzi pochylające się nad nim trzy młodociane osoby: Kasię z Rafałem i Jimmi'ego. Nastoletni detektywni uciekają, a Zaręba przekonany, że namierzyła go mafia, wpada w panikę i zamyka się w łazience, odmawiając wyjścia. Mediacje nie przynoszą skutku... A prawdziwi gangsterzy już są na jego tropie.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

5

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2010

Policjanci z Pragi zarekwirowali przestępcom kilkadziesiąt kilogramów kokainy. Chudy, Marian i Łukasz otrzymują zadanie przewiezienia tych narkotyków z komisariatu do policyjnego depozytu. Na posterunku zostaje utworzone policyjne laboratorium, na czele którego staje Sylwia - młodsza córka Lucjana, była żona Łukasza. W kamienicy, w której mieszka Chudy z rodziną, zmarł starszy mężczyzna prowadzący nieopodal kiosk. Nie wiadomo, czy Kioskarz zginął śmiercią naturalną, czy nie, więc na miejscu zdarzenia pojawia się Sylwia. Barbara wygląda na najbardziej poruszoną śmiercią sąsiada. W końcu wyznaje Loli, że podejrzewa, iż to ona była przyczyną jego zgonu. Przerażona Lola, bojąc się o przyjaciółkę, postanawia interweniować w tej sprawie u swojego ojca Lucjana, szefa komisariatu... Tymczasem w trakcie przewozu kokainy w samochodzie naszych bohaterów pęka opona, a kiedy chcą ją zmienić, na skutek fatalnego zbiegu okoliczności i kilku nieprzemyślanych działań, tracą przesyłkę i drugą oponę. Wpadają w panikę. Dopiero Łukasz podsuwa pomysł, jak wybrnąć z tej sytuacji, przez którą teraz już na pewno Lucjan ześle ich na komisariat w Mławie, gdzie jest jeszcze gorzej niż na Pradze. Ludzie Chudego fingują więc napad, ustalają oficjalną wersję zdarzeń i wzywają kolegów z komisariatu na ratunek, a kokainę zakopują... Ale mylą się, sądząc, że nikt nie będzie dociekał prawdy. Sylwia ma wrażenie, że "coś tu śmierdzi" i wydaje polecenie posłania na miejsce zdarzeń psów tropiących. Zostaje wszczęte oficjalne śledztwo w sprawie zaginięcia narkotyków. Chudy, Marian i Łukasz wnioskują, że stali się podejrzanymi w sprawie. Bojąc się przeszukania w mieszkaniach, w myśl przysłowia, że "najciemniej pod latarnią", postanawiają ukryć narkotyki w najbezpieczniejszym, według nich, miejscu...

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

6

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2010

Chudy, Marian i Łukasz, chcąc ukryć narkotyki w miejscu, w którym na pewno nikt ich nie będzie szukał, chowają je w przewodzie wentylacyjnym, w gabinecie Lucjana. Ale to nie był najszczęśliwszy pomysł# Jedna z paczek ulega uszkodzeniu i biały proszek co chwila sypie się z sufitu, a oni muszą ratować sytuację. Na domiar złego, skierowano ich na badania moczu i wykrywaczem kłamstw. Badając na wariografie Łukasza, Sylwia zadaje pytanie o zdradę. Odpowiedź, jaką pokazuje maszyna, jest zaskakująca... Ale to wzbudza jeszcze większą czujność i podejrzliwość Sylwii. Wkrótce sama odkrywa, kim jest kobieta, z którą, jak sądzi, zdradził ją Łukasz, kiedy jeszcze byli małżeństwem. Tymczasem Barbara uświadamia sobie, że zostawiła w mieszkaniu zmarłego Kioskarza przedmiot, który, według niej, może być dowodem przeciwko niej. Żeby zabrać ów dowód, musi włamać się do mieszkania denata. Lola postanawia jej towarzyszyć# Wyniki badań moczu wskazują, że u Łukasza wykryto kokainę. Policjant zostaje aresztowany. Chudy i Marian kombinują, że jeśli zwrócą narkotyki, to oczyszczą przyjaciela z zarzutów. Muszą tylko jakoś odzyskać brakujące kilka kilogramów. Znajdują sposób. Podszywając się pod handlarzy, postanawiają oszukać przestępców i zdobyć tyle towaru, ile im potrzeba, a przy okazji bandytów postraszą. I może by się udało, tak jak zaplanowali, ale okazuje się, że się wpakowali w sam środek rzeczywistej policyjnej prowokacji, zakończonej akcją antyterrorystów. W czasie akcji aresztowano tylko kilka płotek. Chudy i Marian zniweczyli kilkuletnie śledztwo, są podejrzani o konszachty z gangsterami# Jest tylko jedna osoba, która może ich uratować z opresji. Ale czy będzie chciała? Zacierając ostatnie ślady, Chudy, Marian i Łukasz muszą pozbyć się definitywnie pięćdziesięciu kilogramów kokainy. Tym razem postanawiają ją utopić...

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

7

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2010

W czasie akcji policyjnej, podczas której ludzie Chudego zasadzają się w jednej z eleganckich restauracji na przestępcę o imieniu Igor, Marian zauważa byłą żonę - Inkę. To niespodziewane spotkanie ma dwojaki skutek - Marian idzie do psychiatry, a jednostka Chudego zostaje decyzją Lucjana odsunięta od jakichkolwiek akcji# Chudy i jego ludzie zostają odesłani do tropienia graficiarzy, zrywania ogłoszeń z przystanków i wypisywania mandatów za nieprawidłowe parkowanie. Kiedy patrolują jedną z praskich ulic, zderzają się z przechodzącym obok nich mężczyzną, pod którego odchyloną kurtką Łukasz dostrzega broń. Policjant stwierdza, że ten facet - Brunet dziwnie wygląda i że powinni go śledzić, bo to jedyna szansa, żeby pokazać Lucjanowi, na co ich stać. Po chwili wahania Chudy zgadza się i ruszają w pościg. Brunet znika w jednym z opustoszałych magazynów, a chwilę słyszą kłótnię i strzał. To Brunet strzela do rozmówcy. Ten mężczyzna umiera, a policjanci odkrywają ukryte przez niego w pobliżu, skradzione dzieło sławnego malarza - Pinota. Nikt jednak nie dziękuje Chudemu, Marianowi ani Łukaszowi za ich odkrycie. Oni pozwolili ubiec zabójcy, a pozostali podwładni Chudego z praskiego komisariatu przez swoje niedbalstwo całkowicie zatarli wszelkie ślady i dowody. Tymczasem córka Chudego, Kasia z pomocą nastoletniego sąsiada, Rafała wprowadza w życie pewną intrygę, aby do mieszkania w sąsiedztwie mogli wprowadzić się: Marian, a przede wszystkim Łukasz, w którym ona nadal się podkochuje. Chudy, Łukasz i Marian postawiają na własną rękę odszukać Bruneta, aby zrehabilitować się w oczach Lucjana. Puszczają w środowisku nielegalnego handlu sztuką pogłoskę, że mają obraz Pinota i są gotowi go sprzedać. Szybko dostają telefon z propozycją kupna. Marian umawia się z potencjalnym nabywcą na spotkanie. Brakuje tylko dzieła Pinota, więc ludzie Chudego wykradają z sejfu Lucjana oryginalny obraz, a następnie fotografują go, a Krzywy, który uczestniczył w kursie malarstwa, w ciągu nocy robi kopię. Ponownie otwierają sejf, porównują kopię z oryginałem i wkładają z powrotem do sejfu oryginał. Tak im się przynamniej wydaje...

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

8

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2010

Marian i Łukasz, ku radości Kasi, wprowadzają się do tego samego domu, w którym mieszka rodzina Chudziszewskich. W Marianie budzi się instynkt rodzicielski. Chce wziąć na wychowanie dziecko. Łukasz początkowo protestuje, potem - uspokojony przez Chudego, że Marian nie spełnia warunków koniecznych do adopcji - zgadza się na odczepnego. Tymczasem dochodzi do spotkania Mariana z potencjalnym kupcem skradzionego dzieła Pinota. Okazuje się, że obraz chce kupić ten sam Brunet, który zastrzelił kumpla w magazynach. Przy transakcji obecny jest ekspert malarstwa, który ma stwierdzić autentyczność obrazu. Chudy i Łukasz są przekonani, że to koniec i postanawiają ratować Mariana. Ale ku ich zaskoczeniu ekspert stwierdza, że to autentyk. Chudy jest przekonany, że Krzywy to geniusz, bo jego kopia zmyliła nawet znawcę sztuki. Transakcję przerywa akcja policji - Chudy wpada wraz z Marianem i swoją sekcją, by aresztować uczestników tego spotkania. Marian w euforii niszczy obraz, by dowieść, że to była bezwartościowa kopia, a ekspert jest idiotą. Dopiero wtedy dzielny stróż prawa zauważa, że na odwrocie rzekomego falsyfikatu widnieje dedykacja samego mistrza. Aby uratować swoją skórę policjanci wpadają na kolejny genialny pomysł: wystawić fałszywego Pinota na licytacji. Ale akcja powiedzie się, jeśli zostanie spełniony jeden warunek - obraz musi kupić Chudy... W życiu prywatnym - same komplikacje. Współżycie Chudego i Loli nie układa się dobrze: on jest stale poza domem, zdenerwowany, nieobecny duchem. Nie udaje mu się sprowadzić na dobrą drogę Rafała - syna przyjaciółki Loli, Barbary. Za karę Lola przepędza męża z sypialni. A na domiar złego pokłóciła się z Barbarą i przestały się do siebie odzywać. Natomiast Marian spotyka Darka - kolegę, który może umożliwić mu nieformalną adopcję dziecka. Warunek - mały musi trafić do domu pełnego miłości. Marian wymusza więc na oburzonym Łukaszu, by udawali parę gejów w stałym związku. Jednak gdy Darek przychodzi na wstępną rozmowę, nie wszystko idzie zgodnie z planem, jak to w przypadku Łukasza często bywa. Wizyta Darka omal nie kończy się strzelaniną...

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

9

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2010

Chudy, Marian i Łukasz dostają kolejne zadanie. Mają prowadzić obserwację, a rzecz dotyczy przestępczości gospodarczej. Podejrzany ma żonę, która odkrywszy fakt, że pod ich domem stanął wóz z przystojnymi policjantami, pod nieobecność męża pragnie spełnić swoją fantazję erotyczną. Kobieta jest tak spragniona miłości, że uwodzi Łukasza, który za namową kolegów zamierza skorzystać z okazji. Lecz zanim dochodzi do zbliżenia, wraca Podejrzany. Nagi Łukasz musi natychmiast wymyślić plan ewakuacji. "Chwilę" później efekty tego planu, komentując głośno, widzi cała kamienica, w której mieszka Chudy z rodziną, a niedawno wprowadzili się też Łukasz z Marianem i nie tylko... Barbara ma nowego faceta. Z jego opowieści wynika, że to jakiś gwiazdor. Mężczyzna nie zaprzecza; owszem, gra w filmach. Barbara wraz z Lolą i Teresą odwiedzają go na planie filmowym i z zachwytem przyglądają się przygotowaniom do kręcenia scen, w których pojawić się mają aktorki ubrane w efektowne stroje i przebrani za kamerdynerów aktorzy. Dość szybko panie domyślają się, że mimo wspaniałych kostiumów, to nie będzie film historyczny... Żeby odzyskać broń służbową i dokumenty Łukasza, nasi bohaterowie postanawiają odwiedzić mieszkanie Podejrzanego. W trakcie wizyty wchodzą w posiadanie walizki firmy farmaceutycznej, w której znajdują się antidota na groźne choroby. Natomiast Chudy i jego ludzie sądzą, że to zarazki w czystej postaci... i przypadkowo rozbijają fiolkę z dżumą. Przekonani, że doprowadzili do zagłady, desperacko szukają ratunku. Tymczasem córka Chudego, Kasia znalazła wreszcie sposób, jak powiedzieć Łukaszowi wprost o swojej do niego miłości.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

10

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2010

Ekipa Chudego jest przekonana, że uwolnili zarazki dżumy dymieniczej, konsekwencją czego jest zagłada ludzkości. Jeśli w ciągu 36 godzin nie wpadną na jakiś genialny (albo jakikolwiek) plan, jak podać milionom ludzi antidotum, wszyscy zginą. Łukasz podsuwa pomysł, że wraz z Chudym i Marianem przebiorą się za arabską grupę terrorystyczną i przygotują nagranie, w którym poinformują o rozsianiu dżumy, a następnie prześlą je do stacji telewizyjnej. Wtedy rządy wszystkich krajów zareagują właściwie i ludzkość zostanie uratowana. Przekonani, że spreparowali w mieszkaniu Mariana bardzo przekonujące ostrzeżenie dla świata, spokojnie czekają na rozwój wypadków. Ale na nikim dwaj ludzie w kominiarkach (i jeden w rajstopach Teresy z wyciętymi dziurami) nie zrobili wrażenia. Co więcej, Lucjan z Ratajem, oglądając to nagranie także stwierdzili, że ostrzeżenie jest fałszywe... Tymczasem Barbara faszeruje swojego nowego faceta (gwiazdę filmów porno) środkami drastycznie obniżającymi potencję. Gdy mężczyzna rzuca pracę, Barbara myśląc, że zrobił to pod wpływem chemii, podaje mu z kolei środki pobudzające. Rozstanie wisi na włosku# Zawiedzeni, że nikt nie bierze na poważnie ich ostrzeżenia, Chudy, Marian i Łukasz postanawiają, że sami uratują swoich najbliższych oraz przyjaciół i osoby, na których im zależy, przyrządzając dla nich antidotum. Po zebraniu wszystkich w barze u Barbary orientują się, że pomylili medykamenty... Tymczasem Marian i Łukasz przypadkowo odkrywają nagranie Kasi, w którym wyznaje ona Łukaszowi, że go kocha. Co będzie, gdy dowie się o tym Chudy # jej ojciec...

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

11

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2010

W czasie zasadzki na dilera narkotyków siedzący wraz z Łukaszem i Marianem w policyjnej furgonetce, Chudy orientuje się, że zapomniał wysłać kupon lotka. Chwilę potem okazuje się, że wylosowano właśnie wszystkie sześć liczb, jakie skreślają z Lolą od lat. Wściekły na cały świat stara się nie myśleć, ile milionów przeszło mu właśnie koło nosa. Wciąż zły i zdenerwowany idzie do restauracji obok, aby skorzystać z toalety. Przy jednym ze stolików pewien nieznajomy zaczyna się krztusić. Chudy z marszu udziela mu profesjonalnej pierwszej pomocy. Z wdzięczności za uratowanie życia człowiek ten obdarowuje Chudego złotym Rolexem. Tymczasem w domu Lola świętuje wygraną. Nie wierzy mężowi, który ten zapewnia, że zapomniał wysłać kupon, bo na jego ręce spostrzega drogi zegarek. Przekonana, że Chudy szykuje dla niej jakąś niespodziankę z okazji rocznicy ślubu, Lola postanawia a konto wygranej zrobić mu swoją # kupuje najdroższy zestaw kina domowego. Następnego dnia na komisariacie okazuje się, że mężczyzna, któremu Chudy uratował życie, to groźny przestępca, na którego policja dybie od lat. Chudy dostaje od Lucjana propozycję rozpracowania gangstera. Jest jeden warunek - ze względu na wysoki poziom tajności misji, nie może o tym powiedzieć nikomu. Ani rodzinie, ani też swoim kumplom z pracy. Aby Florczyk uznał Chudego za człowieka ze swojego środowiska, policja wyposaża go we wszystkie niezbędne atrybuty: ferrari, markowe ubrania i pieniądze. Ponadto nasz dzielny bohater musi się pokazywać w luksusowych miejscach, w których bywa również Florczyk. Niefortunnym zbiegiem okoliczności, odmienionego Chudego widzą wszyscy, którym on nie może powiedzieć, dlaczego nagle zachowuje się jak bogacz. Chudy zaczyna się pogrążać w ich oczach. Marian i Łukasz są przekonani, że ich przyjaciel został przekupiony przez świat przestępczy. Postanawiają go z tego wyciągnąć# Marian chce również pomóc Kasi zrozumieć, że jej miłość do Łukasza nie ma przyszłości. Robi to tak skutecznie, że była żona jego kumpla, Sylwia zaczyna cieplej myśleć o... Łukaszu i całuje go namiętnie. Łukasz nie protestuje, a nawet jest tym mile zaskoczony, dopóki nie zjawia się narzeczony Sylwii, Marek...

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2023.01.18 03:09:08
© 1998-2023 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.

Informacja o zasadach publikacji linków i danych adresowych w serwisie filmpolski.pl w ramach pakietu premium.

Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.