Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

OPOWIEŚĆ HARLEYA

 • Film fabularny
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  1987
 • Premiera:
  1988. 04. 18
 • Gatunek:
  Film przygodowy, Film obyczajowy
 • Barwny, 2595 m, 91 min

  Lokacje: Łódź, Piotrków Trybunalski (dom przy ul. Grodzkiej 2, podwórza przy budynkach pod adresami: Pijarska 1, Konarskiego 2, Farnej 3, ulice: Grodzka, Szewska, Łazienna Mokra, Rwańska, Rynek, I Liceum Ogólnokształcące przy Alei Kopernika 1).

Marek i Elżbieta odłożyli spełnienie swej miłości na później. W ciągu roku postanowili się dorobić. Minęło lat dwadzieścia. On zrobił karierę na Zachodzie, ona mieszka w willi. Ale z ich uczucia nic już nie zostało . . .
Janek, zakochany w Irenie, nie chce czekać. Ona jest śliczną licealistką, on uczniem szkoły zawodowej i posiadaczem marnego motocykla. Wprawdzie rodzice dziewczyny wybrali jej już przyszłego męża - przystojnego i bogatego Witka ale chłopcu w sukurs przychodzi Marek. Oddaje mu swego wspaniałego harleya i ściąga na siebie pościg milicji. Janek ze swym przyjacielem Zdzisławem wywołują skandal na przyjęciu zaręczynowym, po czym odbijają Witkowi Irenę. Dziewczyna rozumie, że nie kocha swego narzeczonego, ten jednak nie zamierza z niej zrezygnować. Janka i Irenę ratuje ze śmiertelnej opresji Zdzisio. Trójka przyjaciół wyrusza na harleyu w daleką podróż w nieznane.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

Varia
pokaż

2022.05.23 00:11:28
© 1998-2022 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Fotos-Art Robert PakaPiotr LitwicMuzeum KinematografiiMakuFly Marcin Makowski