Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE!
W tytułach filmów w wyszukiwarce nie uwzględniamy występujących w nich znaków przestankowych.
Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

ALE SIĘ KRĘCI!

 • Serial fabularny
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  2006
 • Premiera:
  2006. 09. 13
 • Gatunek:
  Komedia
 • Barwny, odcinki x ok. 45 min

Akcja serialu toczy się w środowisku filmowym, a dokładniej na planie popularnej telenoweli "Prosto w serce".

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

Varia
pokaż

Nagrody
schowaj

 • 2006
  Gdańsk - Gdynia - Sopot (Festiwal Dobrego Humoru)-statuetka "Melonika"
  w kategorii: Najlepsza aktorka komediowa
 • 2007
  Gdańsk - Gdynia - Sopot (Festiwal Dobrego Humoru)-statuetka "Melonika"
  nagroda jury w kategorii: Najdowcipniejszy serial komediowy

ALE SIĘ KRĘCI! w internecie

PIERWSZE SPOTKANIE (1)

 • Odcinek serialu

Magda (Paulina Chruściel) - młoda aktorka - wygrała w castingu rolę sąsiadki głównych bohaterów telenoweli. Po planie filmowym szybko rozeszła się wieść, że dziewczyna jest bardzo atrakcyjna. Jako pierwszy miał okazję przekonać się o tym inspicjent Michał (Łukasz Dziemidok), który zawiesił na niej wzrok jakby lokując swoje uczucia. Czy ten totalny życiowy nieudacznik może liczyć na odwzajemnienie swych uczuć? Pozostała część męskiej ekipy, jeszcze jej nie widząc, zaczęła snuć plany z nią związane. Dla odmiany, panie mają zgoła odmienne plany i wyjątkowo podstępne wobec Magdy. Czy uda im się wprowadzić je w czyn?

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

CZTERDZIEŚCI TYSIĘCY KARY (2)

 • Odcinek serialu

Odejście - z serialowego serialu - Renaty, która grała Babcię zmusiło producenta do przebudowy scenariusza filmu, który i tak pisany jest w nerwowej atmosferze. Jak się okazuje powodów, które narzucają na bieżąco pisanie nowego scenariusza pojawia się co raz więcej - te z kolei determinują zmiany w obsadzie serialu "Prosto w serce". Czy pojawi się wystarczający powód do tego, by Magda - do której wyraźnie zaczyna mieć słabość Michał - dostanie wreszcie rolę w serialu, która wydaje się jej oddalać?

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

KOLENDA PRZECIWKO WIGILII (3)

 • Odcinek serialu

Edek Kolenda zarządził w dzień Wigilii zdjęcia do siedemnastej. Zespół chciał zastrajkować, ale doświadczony kierownik produkcji spacyfikował bunt. Na planie telenoweli pojawił się senior rodziny, grany przez pana Władka. Michał otrzymał od reżysera specjalne zadanie opiekowania się nim. Pan Władek bowiem był alkoholikiem i grywał w serialu tylko raz w miesiącu, po powrocie z odtrucia. Inspicjent starał się jak najlepiej wypełnić swoje zadanie, nie przewidział jednak sprytu starszego pana, który ukrył wódkę w swojej lasce. Scena życzeń wigilijnych została przerwana przez nagłą "niedyspozycję" pana Władka. Michałowi zaczęło grozić zwolnieni z pracy. Dostał ostatnią szansę i musiał prze jeden dzień przypilnować alkoholika, aby ten mógł wypowiedzieć choć kilka kwestii. Tymczasem pierwszy odcinek z udziałem Magdy oglądały jej dwie stare, nieco sklerotyczne, ciotki, mylące telenowele z życiem. Dlatego były strasznie oburzone, że Magda wprowadziła się do serialowej rodziny Dobrowolskich, skoro od tylu lat mieszkała z nimi.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

NAJMILSZY DZIEŃ W ROKU (4)

 • Odcinek serialu

Nieporozumieniom i niedomówieniom, wydaje się, znów nie być końca. Ciotki Matylda z Malwiną siłą rozpędu mylą atrybuty świąt Wielkiej Nocy i Bożego Narodzenia choć za oknami środek zimy. Leszek chce bić Edka, Barbara z Bogdanem mieli złożyć sobie świąteczne życzenia, a wyszło jak zwykle. Jaką jeszcze zgotują nam niespodziankę bohaterowie serialu? A może kwitnące uczucie między Magdą i Michałem rozładuje napiętą atmosferę w ekipie?

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

Z PUSTYMI W PUSZCZY (5)

 • Odcinek serialu

Producent serialu "Prosto w serce" postanowił hucznie obchodzić, wraz ze swoimi znamienitymi gośćmi, nadchodzący Nowy Rok. Plany pokrzyżowała jednak pogoda, która wymusiła zmianę kuligu na zaprzęg kołowy. Jednak czy odbył się on pomimo przeciwności losu? Ale życie zgotowało serialowych bohaterom jeszcze inne przeciwności? Czy miłość Magdy i Michała przezwycięży przeciwności losu i wszechobecne intrygi?

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

KUMULACJA (6)

 • Odcinek serialu

Kino w najczystszej postaci. Niczym w przysłowiowej brazylijskiej telenoweli, w fabule serialu "Prosto w serce" kumulują się najbardziej łzawe ludzkie tragedie. Nie mniej dramatycznie przebiega praca na planie: panuje harmider i słowne przepychanki, rodem z włoskich komedii. Ktoś też spróbuje spełnić swój Amerykański Sen... Edek Kolenda poszukiwał tanich aktorów do roli sąsiadów Dobrowolskich. W gazecie zauważył reportaż o rodzinie Maciejaków, pozostającej bez środków do życia. Sprowadził ich na plan, a Celina wymyśliła, że Dobrowolscy powinni wesprzeć Maciejaków, ofiarując im symboliczny kupon totolotka. Co się stanie, jeśli na ten kupon padnie realna spora wygrana? Na plan serialu przybył fotoreporter z kolorowego tygodnika, by zrobić sesję zdjęciową gwieździe tego serialu. Wszyscy byli przekonani, że chodziło o Barbarę. Czy na pewno? Czy Magdę i Michała połączy nareszcie trwały związek? Co do tego nie mają wątpliwości ciotki: Malwina i Matylda - chociaż z nimi bywa różnie...

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

CZARNA KOMEDIA (7)

 • Odcinek serialu

Na polecenie wysokich czynników rządowych serial "Prosto w serce" ma zostać w ciągu trzech dni przeformatowany na komedię. Celina boryka się z napisaniem śmiesznych dialogów, Barbara nie radzi sobie z tworzeniem postaci komediowej, jedynie Bogdan zdaje się być w swoim żywiole. Ale im dłużej trwają nagrania tym bardziej staje się jasne, że katastrofa wisi w powietrzu. Tymczasem, Michał już prawie wyartykułował to magiczne słowo: Kocham Cię - dedykowane Magdzie. Wydawać by się mogło, że nic nie jest w stanie zburzyć ich szczęścia. Czy na pewno nic nie może ich poróżnić, ani wspomnienie przeszłości, ani # nie daj Boże # pieniądze? A jednak, pieniądze szczęścia może nie dają, ale stanąć między ludźmi potrafią. Również na planie wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie, tylko ciotki Malwina i Matylda pozostają niereformowalne z wszelkimi tego konsekwencjami...

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

POMOC Z NIEBA (8)

 • Odcinek serialu

Pilski, wraz ze swoją asystentką Kasandrą, postanawia ratować telenowelę poprzez promowanie jej wschodzącej gwiazdy, Magdy. W mediach zaczynają się pojawiać różne informację na jej temat, nie mające nic wspólnego z prawdą. Popularność Magdy bynajmniej nie cieszy Michała, któremu nie uśmiecha się myśl o spotykaniu się z dziewczyną w blasku fleszy paparazzich. Próby ratowania telenoweli są jednak spóźnione i właściwie zapadła już decyzja o jej zdjęciu z ramówki. Wtedy Edek wpada na pewien desperacki i przewrotny pomysł. Teraz już nikt tak świątobliwego serialu nie ruszy z anteny. O całym pomyśle dowiedziała się jednak kuria... i znów ciąg dalszy serialu stanął pod znakiem zapytania.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2024.03.01 03:22:53
© 1998-2024 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.

Informacja o zasadach publikacji linków i danych adresowych w serwisie filmpolski.pl w ramach pakietu premium.

Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.