Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

KILKA FOTOGRAFII

 • Film fabularny - krótkometrażowy
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  2006
 • Premiera:
  2006. 12. 25
 • Barwny, 27 min

  Film powstał w ramach programu "30 Minut".

Opowieść o powikłanych losach bohaterów i zawiłych relacjach międzyludzkich. Autorem tytułowych zdjęć jest fotograf Adrian, mający na tym polu spore dokonania. Ale zawodowe sukcesy nie idą w parze z osiągnięciami w życiu prywatnym. Jego życie legło w gruzach, przeżywa zawód miłosny po rozstaniu z narzeczoną Eweliną. Załamany swoimi problemami zaczyna się interesować życiem innych ludzi. Jego uwagę przykuwa pewne małżeństwo mieszkające w apartamentowcu naprzeciwko jego bloku. Jest zafascynowany głównie kobietą, zdominowaną przez zaborczego męża, który chce ją mieć tylko dla siebie, w zamian zapewniając jej komfortowe życie. Opływająca w luksusy Magda tylko pozornie wygląda na szczęśliwą. W rzeczywistości cierpi na samotność, czuje się zagubiona i niespełniona, chciałaby uciec od świata, do którego nie pasuje. Fotograf obsesyjnie śledzi kobietę, podgląda ją, robi jej zdjęcia. Czasem podąża za nią na ulicy. Pewnego dnia do drzwi Magdy puka nieznajoma. Dziewczyna wręcza jej zdjęcia. Okazuje się, że fotografie zostały dostarczone do niej bez wiedzy ich autora. Magda chce poznać Adriana. Ich spotkanie będzie okazją do zastanowienia się nad dotychczasowym życiem, zmusi bohaterów do refleksji i uzmysłowi im potrzebę zmian. [TVP]

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2022.05.21 08:06:45
© 1998-2022 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Krzysztof WellmanKrzysztof WiktorGlinka Agencye-teatr.pl