Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

KOCHAJ MNIE, KOCHAJ!

DO CZEGO SŁUŻĄ MĘŻCZYŹNI (11)

  • Odcinek serialu

Grażyna po cudownej nocy spędzonej z "Mistrzem69", odkrywa, że znajduje się na jego internetowej liście: "Ranking Mistrza 69". Jej oburzenie nie zna granic. Wstyd jej, że mogła być aż tak naiwna. Matka Agi usiłuje dowiedzieć się, jaka jest dokładnie natura relacji Agi z Maćkiem. Julka zachowuje się dość podejrzanie: jest opryskliwa, niemiła. Naturalnie tam, gdzie jest skutek musi być przyczyna - okazuje się, że Julka przeczytała maile Grażyny, a także ranking "Mistrza 69". Ania postanawia zakończyć swój romans z Andrzejem. Niestety w chwilę po tej decyzji Darek nieprzyjemnie zaskakuje ją swoim zachowaniem. Na dodatek dowiaduje się w trakcie obiadu u rodziców Darka, że jej narzeczony jest klasycznym "maminsynkiem".

CO ZA DUŻO TO NIEZDROWO (12)

  • Odcinek serialu

Krystyna prosi męża, by ten spróbował porozmawiać z Julką, która staje się coraz bardziej nieznośna. Niestety Julka pojawia się w szpitalu wcześniej i zastaje dziadka i Dr Martę w dwuznacznej sytuacji. Wychodzi trzaskając drzwiami. W trakcie, gdy Ania oddaje się uciechom cielesnym z Andrzejem pod jej drzwiami pojawia się Darek. Szybka ewakuacja Andrzeja kończy się sukcesem, choć robi się gorąco, gdy do akcji wkracza wścibska emerytka - sąsiadka Ani. Krystyna ze zdziwieniem stwierdza, że próba dotarcia przez Janusza do Julki przyniosła odwrotny skutek od zamierzonego. Nie rozumie jednak dlaczego. Janusz usiłuje wytłumaczyć wnuczce, że wyciągnęła pochopne wnioski. Ania zaprasza Agę na koncert poznanego w Internecie "Piotra Szlagiera". Jest szansa, że Adze uda się zaprosić Maćka. Niestety jako, że Maciek wystawia Agę do wiatru, Ania umawia ją z "Romantycznym Romanem" również nieznajomym ze strony www.lovetv.pl, który chwali się swoimi niebywałymi możliwościami w ars-amandi. Efekt tego jest taki, że Aga w ogóle nie dociera na koncert. W środku nocy budzi Anię telefon. Aga jest wniebowzięta. Okazuje się, że możliwości "Romantycznego Romana" wcale nie są przereklamowane.

PIES OGRODNIKA (13)

  • Odcinek serialu

Aga zachwycona nocą spędzoną z "Romantycznym Romanem" kontynuuje tę znajomość. Nie przeraża ja fakt, że "Romantyczny Roman" spotyka się z nią tylko w jednym celu, ale zaskakuje ją, że swoje możliwości erotyczne może on realizować jedynie na tylnej kanapie swego auta. W innym miejscu nie może wykrzesać z siebie ani "iskry". Dr Marta ewidentnie uwodzi Janusza. Realizuje strategię subtelną, ale skuteczną. Janusz co prawda reaguje na jej "podchody" z rezerwą, ale nie pozostaje obojętny. Ich rozmowy schodzą na coraz bardziej "niebezpieczne" terytorium. Co z tego wyniknie? To się wkrótce okaże. Ania ku swemu zaskoczeniu spotyka w restauracji Andrzeja z sekretarką z ich kancelarii, Jagną. Mimo, że przecież chce zerwać z Andrzejem jest zazdrosna. Aga sugeruje, iż to typowy przykład zachowania "psa ogrodnika". Ania nie zamierza pozostawić tej sytuacji swojemu losowi. Wysyła do sekretarki, w którym to ostrzega ją przed Andrzejem jako klasycznym kobieciarzem. Zamiast odpowiedzi od sekretarki otrzymuje telefon od Andrzeja, który nalega na spotkanie. Spotkanie z Andrzejem niestety nie przebiega po myśli Ani. Zirytowany jej mailem do Jagny oświadcza Ani, że nie zamierza już więcej się z nią spotykać. Tym sposobem to on zrywa z Ania, a nie odwrotnie.

PORA NA PLANTATORA (14)

  • Odcinek serialu

Ania postanawia naprawić swój związek z Darkiem, przekonana, że być może to jest właśnie to. Aga uważa, że do tego wniosku Ania powinna była dojść już dawno temu. Janusz opiera się zalotom Dr Marty. Poczucie odpowiedzialności wobec rodziny jest dla niego ważniejsze od chwilowych emocji. Nie przychodzi mu to co prawda łatwo i waha się do ostatniej chwili, lecz rozsądek zwycięża nad... słabością. Nieoczekiwanie Krystyna udaje się na masaż i basen, gdzie spotyka znajomego z czasów studenckich, który obiecuje jej, że w trzy miesiące zrobi z niej kobietę, której własny mąż nie odstąpi na krok. Oczywiście utwierdza ja w przekonaniu, że człowiek ma tyle lat na ile się czuje, a nie wygląda. Grażynę czeka nie lada niespodzianka. Jarek, plantator jabłek z Tarnowa przylatuje do Trójmiasta. Grażyna jest tak urzeczona jego ujmującym charakterem, ciepłem i wysoka kulturą osobistą, że sama zaciąga go do łóżka, mimo, że on na dobranoc całuje ja tylko w policzek. Oczywiście fakt, że nie wraca do domu na noc nie poprawi jej relacji z Januszem. Julka zdobywa się na odwagę by poznać ratownika z Internetu, czyli Sebastiana. Pierwsze lody pomaga jej przełamać Krystyna, która akurat wówczas jest na basenie. Za dużo szczęścia na raz w rodzinie Jaskółków? Do czasu...

NIESPODZIANKA (15)

  • Odcinek serialu

Od samego rana w domu Jaskółków panuje napięta atmosfera. Wracając dopiero teraz z randki Grażyna dolewa oliwy do ognia. Między nią a Januszem wywiązuje się klasyczna rodzinna awantura. I jakby tego nie było dosyć, Grażyna elektryzuje wszystkich informacją, iż rozważa możliwość wyjścia za mąż za Jarka, do tego bowiem stopnia jest nim zafascynowana. W wydawnictwie "Trendypress" nieoczekiwanie odbywa się przyjęcie, w trakcie którego Joanna, dotychczasowa szefowa "Trendypress", oficjalnie ogłasza swoje odejście z powodu zaawansowanej ciąży i mianuje swoich następców. Kim będą owi szczęśliwcy? To dopiero będzie niespodzianka, zarówno dla nich, jak i dla Evy Radzymińskiej, która liczy na smakowity kąsek w postaci fotela szefowej wydawnictwa. Podekscytowana Ania czym prędzej udaje się do domu, by podzielić się z Darkiem radosną nowiną, jednak ku swemu zdumieniu w mieszkaniu zastaje narzeczonego z Hanią, dziewczyną Darka z czasów studiów, która jest w samej bieliźnie. W szoku Ania powala Darka na podłogę prawym sierpowym. Tego się po nim nie spodziewała?

2019.10.24 00:56:29
© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Krzysztof WiktorGlinka Agencye-teatr.plInstytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego