Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

KOCHAJ MNIE, KOCHAJ!

 • Serial fabularny
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  2006
 • Premiera:
  2006. 03. 01
 • Gatunek:
  Film obyczajowy
 • Barwny, odcinki x ok. 45 min
  Lokacje: Sopot, Chyliczki (ul. Melanii i Traugutta),

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

Varia
pokaż

W SIECI (1)

 • Odcinek serialu

Anię Jaskółkę - nasza główną bohaterkę, poznajemy w chwili gdy dowcipnie komentuje sex ze swoim aktualnym chłopakiem - Darkiem. Trzydziestoletnim pedantem - prawnikiem-sztywniakiem. Jak dotąd w rocznej znajomości przeważały spotkania intelektualne i sexualne nie połączone wspólnym życiem. Ania z jednej strony już się do tego przyzwyczaiła, a z drugiej, podświadomie chciałaby być z kimś na co dzień, nie tylko z "doskoku". Ania pracuje w dużej korporacji prasowej, wydającej kilka tytułów. Dziś w redakcji absolutnie nieciekawie, bowiem nowy temat na fotograficzne opowiadanie dla nastolatek kompletnie nie podoba się szefowej Ani - Evie Radzymirskiej. W dodatku Eva ma zły dzień, bo spada sprzedaż magazynu. Wszyscy pracownicy chodzą jak podminowani. Aga - przyjaciółka Ani i koleżanka z pracy (zajmuje się fotoedycją) od dłuższego czasu kontaktuje się przez Internet ze scenarzystą komiksów Maćkiem - komiksy są pasją Agi, sama rysuje i parę jej tytułów już zostało wydanych w mniej lub bardziej offowych oficynach wydawniczych. Adze świetnie rozmawia się z Maćkiem na czatach i chcą razem stworzyć komiks, który miałby zostać wydany. Maciek jest z Tucholi, ale chciałby zamieszkać w Sopocie. Również dlatego, że wtedy mógłby pracować z Agą nad wspólnym komiksem... Najpierw jednak obie przyjaciółki muszą zająć się problemem w pracy, trzeba natychmiast na "już" wymyślić nowy scenariusz na foto-opowieść. Szukają natchnienia na plaży. Ania ma starszą siostrę, Grażynę, nazywaną też pieszczotliwie Gragą. Jej córka Julka właśnie w chodzi okres zainteresowania chłopakami. Tymczasem ojciec Ani i Grażyny - Janusz, jest zaniepokojony odkryciem, że jego wnuczka, szesnastoletnia Julka bez opieki surfuje po internecie, gdzie przecież, aż "roi się od zboczeńców". Janusz czuje, że musi coś z tym zrobić. Podczas spaceru nad morzem Ania i Aga spotykają Grażynę, niepoprawną optymistkę w dziedzinie miłości. Tym razem starsza siostra Ani daje się uwodzić Ratownikowi-playboyowi, który śpiewa piosenki jej ukochanego zespołu "Czerwone gitary". Z troski o siostrę Ania namawia Agę by towarzyszyły Grażynie. Wspólny wypad na knajpy gdzie można pośpiewać karaoke kończy dzień. Wieczorem Ania odwozi siostrę do rodziców. Janusz tylko czeka na okazję by wytknąć Grażynie błędy w wychowywaniu i braku opieki nad Julką. Kłótnię przerywa Krystyna. Ania może spokojnie wrócić do swojego mieszkania. Ale na schodach czeka ją niespodzianka...

MAMUŚKA :) (2)

 • Odcinek serialu

Po wspólnej pierwszej nocy w mieszkaniu Ani, oboje: Ania i Darek, budzą się rano w świetnych nastrojach... Co prawda Ania dostrzega coraz więcej wad Darka, ale za to Darek widzi coraz więcej zalet Ani... Gorszy poranek ma Grażyna, która kontynuuje kłótnie z Januszem na temat wychowania Julki. Żeby zrobić ojcu na złość pochwala zainteresowanie córki internetem. Wypytuję Julkę o sposób komunikacji z chłopakami przez internet, o sposób zamieszczania postów itd... Janusza to bardzo irytuje. Znów Krystyna ratuje sytuację. Do kłótni nie dochodzi. Julka i Grażyna wychodzą do pracy, a Krystyna proponuje założenie w domu stałego łącza. W redakcji Ania nieoczekiwanie znajduje zrozumienie u swej szefowej. Eva Radzymirska przyjmuje pomysł na nową foto-opowieść. Przy okazji współczuje Ani faktu, że został u niej na noc chłopak. (To przecież duży dyskomfort i niemożność wyspania się po figlach w łóżku). Ania i Aga mają przygotować do druku scenariusz - to historia o miłości w sieci. Przychylność szefowej to nie jedyna niespodzianka tego dnia. Nagle odzywa się do Ani, matka Darka - Danuta Dajewska, proponuje wspólny obiad. Niby zwieńczenie oczekiwań każdej dziewczyny, ale u Ani to powód do wybuchu paniki. Po pierwsze w co się ubrać, po drugie, przecież Darek to tylko jej... chłopak. Znają się ledwie "rok"... Janusz dla kontrolowania poczynań wnuczki w internecie zakłada konto na portalu "randkowym". Pomaga mu w tym Marta Zdrojewska jego bliska znajoma z czasów gdy była stażystką w szpitalu, teraz koleżanka lekarka z tego samego oddziału. Marta ma "ochotę" na Janusza... Konto w internecie zakłada również Grażyna, przy pomocy Julki. to będzie jej nick. Przy okazji widzi ile postów przyszło na ogłoszenie córki, jednym z nich jest . Ania po spotkaniu z Danutą czuje, ze świat się chwieje... Bo przecież kocha Darka, a panikuje na myśl o wspólnej przyszłości... Więc może go jednak nie kocha... Co zrobić gdy spełniają się marzenia... Bo przecież chyba marzyła o tym by kiedyś w przyszłości mieć dom, męża i dzieci... Tylko czy to już teraz? I czy z Darkiem?...

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

 • Obsada aktorska
  ekspedientka w butiku; nie występuje w napisach

GIEŁDA SAMOT_NICKÓW (3)

 • Odcinek serialu

W redakcji Ania pomaga swojej szefowej założyć konto na portalu towarzyskim, w zamian otrzymuje od niej zaproszenie na Gothic Party. Aga prosi przyjaciółkę o przenocowanie kolegi - scenarzysty komiksów - Drwallusa. Grażyna podrywana przez Ratownika, w końcu mu ulega i uprawia z nim sex. Wieczorem Ania i Grażyna spędzają razem czas: surfują po internecie. Dziewczyny świetnie się bawią. Na konto przychodzi list od tajemniczego prawnika . Grażyna bez wiedzy Julki odpowiada na posta .W szpitalu Janusz odczytuje maila od Julki, postanawia sprawdzić wnuczkę, wysyła jej mail z profilu z propozycją spotkania. Darek spędza kolejną noc z Anią,w środku nocy dziewczyna potajemnie sprawdza konto , okazuje się, że przysłał zaproszenie na Gothic Party. Ania jest zaniepokojona.

OPERACJA: ZŁAMANE SERCA (4)

 • Odcinek serialu

Aga odbiera z dworca Drwallusa i razem jadą do mieszkania Ani. Grażyna odkrywa, że Julka potajemnie umówiła się z Ratownikiem, dziewczyna tłumaczy oburzonej matce, że zrobiła to by sprawdzić jaki jest nowy facet mamy. By sprawdzić kim jest "Darek", Ania umawia się z nim na Gothic Party. Oczywiście wystąpi tam incognito. Grażyna namawia Julkę by też wysłała zaproszenie na Ghotic Party, swojemu korespondencyjnemu "koledze": "Chirurgowi324". Janusz jako "chirurg" zaskoczony mailem od Julki wysyła w swoim imieniu na Gothic Party doktoranta z jego oddziału - Bartka. Aga przeżywa rozczarowanie, bo Drwallus traktuje ją "tylko jak koleżankę". Podczas Gothic Party Grażyna, która razem z Anią poszukuje "Darka" nagle spotyka chłopaka Ani, który nie rozpoznając jej przedstawia się jako "Darek".Dla Ani jest to ogromne rozczarowanie.

POZYCJA NA ŻURAWIA I CZAPLĘ (5)

 • Odcinek serialu

Grażyna z Julką nocują u Ani, poznają Drwallusa. Janusz niezadowolony z powodu braku wiadomości od Dr Bartka, kłóci się z Krystyną. Aga odwiedza Drwallusa, chce go sprowokować do zbliżenia, w tym czasie do mieszkania Ani przychodzi Darek z bukietem róż. Otwiera mu Drwallus i Darek wkurzony odchodzi. Podczas rodzinnego obiadu do Jaskółków dzwoni matka Darka, by umówić się z Krystyną na spotkanie. Janusz przyznaje przed Julką, że to on wysłał Dr Bartka na spotkanie w czasie Gothic Party, oraz że to on pisał mail-e jako "Chirurg324". Ania (w zemście za flirt "Darka30" z "księgową") przyjmuje zaproszenie na kolację od Andrzeja, partnera i szefa Darka z kancelarii.

SZCZEROŚĆ ZA SZCZEROŚĆ (6)

 • Odcinek serialu

Aga robi się zazdrosna o Anię, bo to w niej upatruje powód, dla którego Drwallus nie reaguje na jej urodę. W redakcji Radzimirska krytykuje publicznie artykuł napisany przez Anię. Grażyna spotyka Ratownika "flirtującego" z nastolatką, nasyła na niego straż miejską i okazuje się, że to jego córka. Podczas wspólnego obiadu Darek przeprasza Anię, że wybrał się na Gothic Party i nie uprzedził jej o tym, jednak po popołudniu, gdy Ania sprawdza konto księgowej okazuje się, że znów jest tam post od . Ania zaprasza do siebie Andrzeja, który spławia Drwallusa i spędza z Anią wieczór. W trakcie pieszczot dzwoni domofon, Ania nie otwiera drzwi, wygląda przez okno, widzi że to Aga. Aga widząc roznegliżowaną Anię ucieka.

MĘŻCZYZNA ZMIENNYM JEST (7)

 • Odcinek serialu

Aga rano odwiedza Anię, znów ma pecha: widząc Drwallusa okrytego ręcznikiem, a przyjaciółkę tylko w bieliźnie - obrażona odchodzi. W redakcji dziewczyny wyjaśniają nieporozumienie. Podczas lunchu z Darkiem, Ania dowiaduje się o pomyśle spotkania ze sobą obu rodzin, protestuje. Dziewczyny spędzają wieczór na karaoke. Rano Ania pisze list jako "Księgowa" do "Darka30" opisuje tam beznadziejny związek z Darkiem, licząc na to że jej chłopak domyśli się prawdy. Grażyna prezentując swoje wdzięki przed Drwallusem sprawdza, czy on w ogóle interesuje się kobietami. Ania i Aga czytają list od "Darka30", w którym ten opisuje nudny sex z Anią.

ZEMSTA NIETOPERZA (8)

 • Odcinek serialu

Ania umawia się na kolejny wieczór z Andrzejem. W redakcji Radzymirska krytykuje jej artykuł i nakazuje współpracę ze Zbyszkiem. Przyjaciółki podczas lunchu rozmawiają o Drwallusie i jego niechęci do sexu. Do Ani telefonuje Darek przeprasza ją za sytuację na Gothic Party i zaprasza na wieczór z niespodzianką (co doradził mu Andrzej). Ania sądzi, że takie spotkanie może być świetnym pretekstem by zerwać z Darkiem, dlatego przyjmuje zaproszenie.Julka chce umówić Grażynę z Dr Bartkiem, w tym celu odwiedza Janusza w szpitalu i rozmawia z młodym lekarzem. Ania pisze maila z profilu "księgowa" proponując w nim sex "Darkowi30", tymczasem wieczorem spotyka się z Andrzejem i zostaje u niego na noc.

PODWÓJNE ŻYCIE JASKÓŁKI (9)

 • Odcinek serialu

Cudowny poranek psuje Ani spotkanie w redakcji z Radzymirską, która odbiera jej pisanie artykułów o miłości w sieci i oddaje ten temat Zbyszkowi, który za plecami szefowej prosi Anię o pomoc. Aga kolejny raz próbuje uwieść Drwallusa, ale bezskutecznie. Ania pisze incognito z profilu "Księgowa" do "Darka30" i umawia się z nim na sex w motelu. Aga spotyka się z internetowym "papą_smurfem" w cafe księgarni, a Krystyna poznaje wirtualny świat. Ania z Grażyną oczekują na Darka w motelu, w którym umówił się z "księgową" jako "darek30". Chłopak Anki zostaje zdemaskowany i dziewczyna z żalem wraca do domu.

SOLIDARNOŚĆ PLEMNIKÓW (10)

 • Odcinek serialu

Ania w odruchu desperacji wysyła do Darka maila przeznaczonego dla Andrzeja, chcąc w ten sposób, aby jej narzeczony dowiedział się o jej romansie z Andrzejem. Niestety prowokacja nie udaje się z uwagi na awarię serwera. Grażyna żyje podekscytowana perspektywą spotkania z Mistrzem69, nie podejrzewając zupełnie, że coś więcej może kryć się za charakterystycznym nickiem "69". W gazecie Trendylady pojawia się odrzucony przez naczelną artykuł Ani, lecz kto inny podany jest jako jego autor. Ania oświadcza, że nie zamierza puścić płazem kradzieży swego tekstu, mimo próśb koleżanek, aby tego nie robiła. Afera z tym związana może jej bardziej zaszkodzić niż pomóc. Grażyna pojawia się z samego rana u drzwi Ani po nocy spędzonej z Mistrzem69... brakuje jej słów, by opisać to co się między nimi wydarzyło. W każdym razie Mistrz 69 istotnie jest Mistrzem. Grażyna się zakochała.

2023.01.18 02:40:22
© 1998-2023 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.

Informacja o zasadach publikacji linków i danych adresowych w serwisie filmpolski.pl w ramach pakietu premium.

Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.