Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

KTO WIERZY W BOCIANY?

 • Film fabularny
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  1970
 • Premiera:
  1971. 03. 19
 • Gatunek:
  Film psychologiczny
 • Czarno-biały, 2433 m, 85 min

  Lokacje: Wrocław (m.in. park przy Hali Ludowej, bloki przy ul. Racławickiej 11 i 13, okolice hotelu "Panorama" przy Placu Dominikańskim 8), autostrada A-4 w okolicach Wrocławia.

Współczesny dramat psychologiczno - obyczajowy; historia zaborczej i dramatycznej pierwszej miłości siedemnastolatków.
Filip i Danka mają dość szkoły i swoich domów rodzinnych. Uciekają, lecz zostają odnalezieni. Ojciec Danki nie zabrania Filipowi spotykać się z dziewczyną, ale domaga się, by podjął pracę. To jednak chłopca nie interesuje. Niezrozumiany przez matkę wywołuje awantury, kradnie samochód i rozbija go. Ucieka z domu poprawczego, by w końcu przekonać się, że Danka kocha innego chłopca, z którego może być naprawdę dumna.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2023.01.18 01:39:14
© 1998-2023 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Fotos-Art Robert PakaPiotr LitwicMuzeum KinematografiiMakuFly Marcin Makowski