Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

Katarzyna Janekowicz

Katarzyna Janekowicz

 
zwiń

 • 1984
  Data urodzenia
  Zgorzelec
 • 2009
  Wykształcenie - rok ukończenia studiów
  Wydział Aktorski PWST w Krakowie
 • 2009. 11. 14
  Debiut teatralny
  w roli Solange w "Pokojówkach" Jeana Geneta w reż. Rafała Matusza na scenie Teatru im. C.K. Norwida w Jeleniej Górze
 • 2013
  Nagroda
  nagroda dla najlepszej aktorki w sezonie 2012/13 za rolę Uny w "Blackbird" Davida Harrowera w reż. Grzegorza Brala na scenie Teatru im. C.K. Norwida w Jeleniej Górze

Aktorka. Występowała w teatrach: im. Cypriana Kamila Norwida w Jeleniej Górze (2009-13), im. Ludwika Solskiego w Tarnowie (2011-12) i Pieśń Kozła (2013-).

Filmografia
chronologicznie ↓  ↑  | wg rodzajów | wg funkcji | zwiń

  Obsada aktorska
  schowaj

 • 2014
  Serial fabularny
  Obsada aktorska (sekretarka)
  odcinki:
  73
 • 2010
  Serial fabularny
  Obsada aktorska (Mela)
  odcinki:
  W OBRONIE TEATRU (31)
 • 2009
  Serial fabularny
  Obsada aktorska (Róża, córka Staszka Buźki)
  odcinki:
  CYGAŃSKA CÓRKA (7)
 • 2004 - 2019
  Serial fabularny
  Obsada aktorska (2 role: matka Józka Karasia, szkolnego kolegi Tomka Żukowskiego; pielęgniarka na Oddziale Kardiologii Szpitala Klinicznego nr 1 we Wrocławiu gdzie hospitalizowana była m.in. Natalia Pojezierska, architekt i projektantka wnętrz współpracująca z firmą developerską "Weksler Invest Development" należącą do Karola Wekslera, kochanka Artura Kulczyckiego)
2019.01.22 09:53:42
© 1998-2019 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
MakuFly Marcin MakowskiKrzysztof WellmanKrzysztof WiktorGlinka Agency