Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

Jan Kobuszewski

Jan Kobuszewski - galeria

 
rozwiń

 • 1934. 04. 19
  Data urodzenia
  Warszawa

Aktor teatrów Młodej Warszawy (1956-58), Polskiego w Warszawie (1958-64), Narodowego (1964-69), Polskiego (1969-75), Nowego w Łodzi (1975-76), od 1976 jest aktorem teatru Kwadrat. Wybitny komik związany z kabaretami "Dudek" i "ZAKR".

Filmografia i spektakle
chronologicznie ↓  ↑  | wg rodzajów | wg funkcji | zwiń

Varia
schowaj

 • 1984
  Piosenka: W PRZEDWOJENNEJ OPERETCE - Wykonanie piosenki (-nek)
 • 1981
  Piosenka: WILUŚ - Wykonanie piosenki (-nek) , Piosenka: UJ WIOSNA TA - Wykonanie piosenki (-nek) , Piosenka: UŚMIECHNIJ SIE JAK BECK - Wykonanie piosenki (-nek)
 • 1971
  Piosenka: TAJEMNICE WIARY MEJ - Wykonanie piosenki (-nek) , Utwór literacki: ROZUM - Wykonanie utworu

Inne nagrody dla ważniejszych filmów
pokaż

© 1998-2013 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi. Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Krzysztof WiktorGlinka AgencyFabryka Obrazue-teatr.pl