Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

Włodzimierz Niderhaus

Włodzimierz Niderhaus - galeria

 
zwiń

  • 1944. 08. 18
    Data urodzenia
    Warszawa
  • 1970
    Wykształcenie - rok ukończenia studiów
    Wydział Mechaniki Precyzyjnej Politechniki Warszawskiej
  • 2009
    Nagroda
    Nagroda Specjalna Organizatorów Festiwalu na 4. Batumi International Art House Film Festival w Batumi
  • 2010
    Odznaczenie
    Złoty Medal "Zasłużony Kulturze Gloria Artis"
  • 2011
    Odznaczenie
    Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski za "wybitne zasługi dla kultury narodowej, za osiągnięcia w działalności na rzecz kinematografii polskiej"
  • 2014
    Nagroda
    "Platynowa Szabla" za całokształt twórczości artystycznej w dziedzinie filmu historycznego na V Międzynarodowym Festiwalu Filmów Historycznych i Wojskowych w Warszawie
  • 2015
    Nagroda
    Nagroda Specjalna "Jantar" za "25 lat współpracy producenckiej z festiwalem "Młodzi i Film" w wolnej Polsce" na 34. Koszalińskim Festiwalu Debiutów Filmowych "Młodzi i Film"
  • 2015
    Nagroda
    Nagroda miasta stołecznego Warszawy
  • 2016
    Nagroda
    Dyplom Specjalny rekordową liczbę dzieł Wytwórni Filmów Dokumentalnych i Fabularnych wyróżnionych i nagrodzonych podczas VII Międzynarodowego Festiwalu Filmów Historycznych i Wojskowych w Warszawie

Dyrektor (od roku 1990) Wytwórni Filmów Dokumentalnych i Fabularnych w Warszawie, z którą związany jest zawodowo od roku 1970. Nieprzerwanie od 2000 roku wiceprezes Krajowej Izby Producentów Audiowizualnych (KIPA). W latach 2005-2008 sekretarz Rady Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej, od roku 2014 członek rady. Członek Polskiej Akademii Filmowej i Europejskiej Akademii Filmowej.

Filmografia
chronologicznie ↓  ↑  | wg rodzajów | wg funkcji | zwiń

Nagrody indywidualne
schowaj

  • 2017
    Houston (WorldFest Independent Film Festival) Bronze Remi
  • 2017
    Houston (Worldfest Independent Film Festival) Gold Remi
  • 2017
    Houston (Worldfest Independent Film Festival) Gold Remi
  • 2016
    Warszawa (Międzynarodowy Festiwal Filmów Historycznych i Wojskowych) "Brązowa Szabla" w kategorii filmu fabularnego
  • 2016
    Warszawa (Międzynarodowy Festiwal Filmów Historycznych i Wojskowych) "Złota Szabla" w kategorii filmów fabularnych
  • 2016
    Warszawa (Międzynarodowy Festiwal Filmów Historycznych i Wojskowych) Wyróżnienie w Konkursie Filmów Fabularnych Dyplom Fundacji ARS CREATORI
  • 2016
    Sofia (Międzynarodowy Festiwal Filmowy) Nagrody Jury Młodzieżowego
  • 2016
    Sitges (MFF Fantastycznych i Grozy) Wyróżnienie Jury Młodzieżowego
  • 2016
    San Francisco (Międzynarodowy Festiwal Filmowy "Tiburon") Nagroda im. Federico Felliniego
  • 2016
    Porto (Międzynarodowy Festiwal Filmów Fantastycznych "Fantasporto") Nagroda Główna
  • 2016
    Park City (Sundance Film Festival) Nagroda Specjalna Jury za „unikalną wizję i design”
  • 2016
    Orzeł (Polska Nagroda Filmowa) Nominacja w kategorii: Najlepszy film
  • 2016
    Neuchatel (Neuchâtel International Fantastic Film Festival) Wyróżnienie Specjalne
  • 2016
    Nashville (Nashville Film Festival) The Steve Goldmann Visionary Award
  • 2016
    Nashville (Nashville Film Festival) Wielka Nagroda Jury dla najlepszego filmu w konkursie Graveyard Shift
  • 2016
    Nagroda im. Stefana Treugutta
  • 2016
    Kraków (Międzynarodowy Festiwal Kina Niezależnego "Off Camera") Nagroda FIPRESCI
  • 2016
    Kraków (Międzynarodowy Festiwal Kina Niezależnego "Off Camera") Wyróżnienie Specjalne w Konkursie Głównym "Wytyczanie Drogi"
  • 2016
    Houston (Worldfest Independent Film Festival) Gold Remi
  • 2016
    Houston (Worldfest Independent Film Festival) Platinum Remi
  • 2016
    Chicago (Chicago International Movies & Music Festival) Grand Prix
  • 2016
    Calgary (Calgary Underground Film Festival) Nagroda dla najlepszego filmu fabularnego
  • 2015
    Toruń (Międzynarodowy Festiwal Filmowy "Tofifest") "Złoty Anioł" dla najlepszego filmu polskiego
  • 2015
    Olsztyn (Festiwal Filmowy "Bluebox") Nagroda Główna "Bluebox"
  • 2015
    Houston (Worldfest Independent Film Festival) Platinum Remi w kategorii: Film and Video Art Independent Experimental Film and Videos
  • 2015
    Houston (Worldfest Independent Film Festival) Silver Remi w kategorii: Dramatic Independent Experimental Film and Videos
  • 2015
    Gdynia (do 1986 Gdańsk) (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych; od roku 2012 Gdynia Film Festival) Srebrne Lwy
  • 2015
    Gdynia (Festiwal Filmowy) Kryształowa Gwiazda Elle
  • 2015
    Gdynia (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych) Złoty Kangur, nagroda australijskich dystrybutorów nagroda dla producenta filmu
  • 2015
    Gdynia (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych) Złoty Kangur, nagroda australijskich dystrybutorów nagroda dla producenta filmu
  • 2015
    Gdynia (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych) Złoty Kangur, nagroda australijskich dystrybutorów nagroda dla producenta filmu
  • 2015
    Chicago (Festiwal Filmu Polskiego w Ameryce) Nagroda Publiczności
  • 2015
    Chicago (Festiwal Filmu Polskiego w Ameryce) Nagroda Specjalna Jury
  • 2014
    Warszawa (Międzynarodowy Festiwal Filmów Historycznych i Wojskowych) Nagroda Prezesa Targów Kielce
  • 2014
    Toruń (Międzynarodowy Festiwal Filmowy "Tofifest") "Złoty Anioł" w konkursie filmów polskich "From Poland"
  • 2014
    Rzym (Rome Independent Film Festival) Nagroda dla najlepszego zagranicznego filmu pełnometrażowego
  • 2014
    Nowy Jork (The New York Polish Film Festival) Wyróżnienie za "moralną odwagę i podjęcie ważnego tematu dyktatury na Białorusi"
  • 2014
    Łódź (Forum Kina Europejskiego "Cinergia") Wyróżnienie w konkursie polskim
  • 2014
    Koszalin (Koszaliński Festiwal Debiutów Filmowych "Młodzi i Film") Nagroda Publiczności
  • 2014
    Budapeszt (Międzynarodowy Festiwal Filmu i Muzyki "Mediawave") Nagroda dla najlepszego filmu fabularnego
  • 2013
    Złota Taśma (Nagroda Koła Piśmiennictwa Filmowego SFP) w kategorii: film polski za rok 2012
  • 2013
    Września (Ogólnopolski Festiwal Sztuki Filmowej "Prowincjonalia") Nagroda Dziennikarzy
  • 2013
    Września (Ogólnopolski Festiwal Sztuki Filmowej "Prowincjonalia") Nagroda Główna "Jańcio Wodnik" za najlepszy film fabularny
  • 2013
    Wiedeń (Międzynarodowy Festiwal Filmów dla Dzieci i Młodzieży) Grand Prix
  • 2013
    Wiedeń (Międzynarodowy Festiwal Filmów dla Dzieci i Młodzieży) Nagroda Publiczności
  • 2013
    Warszawa (Międzynarodowy Festiwal Filmów Historycznych i Wojskowych) "Złota Szabla" w kategorii filmów fabularnych
  • 2013
    Warszawa (Międzynarodowy Festiwal Filmów Historycznych i Wojskowych) Dyplom Stowarzyszenia Kawalerów Orderu Virtuti Militari
  • 2013
    Warszawa (Międzynarodowy Festiwal Filmów Historycznych i Wojskowych) Nagroda Rektora Akademii Obrony Narodowej
  • 2013
    Toruń (Międzynarodowy Festiwal Filmowy "Tofifest") Nagroda Główna "Złoty Anioł" w konkursie "On Air" za "przekonujące przedstawienie różnych sposobów postrzegania rzeczywistości niezależnie od tego, jak bardzo jest ona zakłócona"
  • 2013
    Tarnów (Tarnowska Nagroda Filmowa) Nagroda Jury Młodzieżowego
  • 2013
    Tarnów (Tarnowska Nagroda Filmowa) Nagroda Specjalna Jury
  • 2013
    Stambuł (International Crime and Punishment Film Festival) Nagroda Główna
  • 2013
    Nowy Jork (The New York Polish Film Festival) Nagroda "Ponad Granicami" im. Krzysztofa Kieślowskiego dla najlepszego filmu fabularnego
  • 2013
    Łódź (Forum Kina Europejskiego "Cinergia") Nagroda Publiczności
  • 2013
    Łagów (Lubuskie Lato Filmowe) Nagroda Organizatorów im. Juliusza Burskiego
  • 2013
    Kraków (Festiwal Filmów dla Dzieci) Wyróżnienie
  • 2013
    Koszalin (w latach 2003-2004 Kołobrzeg) (Europejski Festiwal Filmowy "Integracja Ty i Ja") "Motyl" za najlepszy film fabularny
  • 2013
    Koszalin (w latach 2003-2004 Kołobrzeg) (Europejski Festiwal Filmowy "Integracja Ty i Ja") Nagroda Publiczności
  • 2013
    Hollywood (International Family Film Festival Raleigh Studios) Nagroda dla Najlepszego Filmu Fabularnego w kategorii Mixed Media
  • 2013
    Gdynia (do 1986 Gdańsk) (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych; od roku 2012 Gdynia Film Festival) Nagroda Publiczności dla filmu prezentowanego w Panoramie
  • 2013
    Częstochowa (do roku 2014 Rzeszów) (Festiwal Filmów Optymistycznych "Multimedia Happy End") Grand Prix "Złota Ryba"
  • 2013
    Cottbus (Festiwal Młodego Kina Wschodnioeuropejskiego) Nagroda za debiut
  • 2013
    Châlons-en-Champagne (Festiwal Filmowy "War on Screen") Grand Prix
  • 2013
    Chabarowsk (Międzynarodowy Festiwal Filmowy) Brązowy Witeź
  • 2013
    Arras (Arras Film Festival) Nagroda Jury Młodzieżowego
  • 2013
    Arras (Arras Film Festival) Srebrny Atlas
  • 2012
    Września (Ogólnopolski Festiwal Sztuki Filmowej "Prowincjonalia") Nagroda Główna "Jańcio Wodnik" za najlepszy film fabularny
  • 2012
    Warszawa (Międzynarodowy Festiwal Filmowy "Żydowskie Motywy") "Feniks" Specjalny dla filmu najlepiej obrazującego współczesne życie żydowskie
  • 2012
    Warszawa (Międzynarodowy Festiwal Filmów Historycznych i Wojskowych) Grand Prix "Złota Szabla"
  • 2012
    Warszawa (Międzynarodowy Festiwal Filmów Historycznych i Wojskowych) Wyróżnienie w kategorii filmów dokumentalnych
  • 2012
    Viareggio (Międzynarodowy Festiwal Filmowy "EuropaCinema") Nagroda Główna
  • 2012
    Viareggio (Międzynarodowy Festiwal Filmowy "EuropaCinema") Nagroda Publiczności
  • 2012
    Toronto (Festiwal Polskich Filmów "Ekran") Nagroda dla najlepszego filmu
  • 2012
    Tarnów (Tarnowska Nagroda Filmowa) Grand Prix
  • 2012
    Tarnów (Tarnowska Nagroda Filmowa) Nagroda Publiczności
  • 2012
    Perpignan (Festiwal Filmu Polskiego) II Nagroda
  • 2012
    Ourence (Międzynarodowy Festiwal Filmowy) Grand Prix
  • 2012
    Orzeł (Polska Nagroda Filmowa) Nagroda Publiczności za rok 2011
  • 2012
    Orzeł (Polska Nagroda Filmowa) Nagroda w kategorii: Najlepszy film za rok 2011
  • 2012
    Odessa (Międzynarodowy Żydowski Festiwal Krótkometrażowych Filmów dla Wszystkich "KinoMig") Nagroda za szczególne rozwinięcie tematyki żydowskiej
  • 2012
    Nowy Jork (The New York Polish Film Festival) Nagroda "Ponad Granicami" im. Krzysztofa Kieślowskiego
  • 2012
    Nowy Sącz (Festiwal Filmów dla Dzieci i Młodzieży "KinoJazda") Nagroda Główna "Złote Kadry" dla filmu pełnometrażowego; za "dynamiczną, budującą napięcie akcję, oraz za przedstawienie znanych motywów w nowy, odkrywczy sposób"
  • 2012
    Mediasz (Festiwal Filmów Europy Środkowej MECEFF) Nagroda Główna "Mediensis" dla Najlepszego Filmu
  • 2012
    Łagów (Lubuskie Lato Filmowe) Złote Grono
  • 2012
    Kraków (Krakowski Festiwal Filmowy - Konkurs Polski) Nagroda im. Macieja Szumowskiego za "szczególną wrażliwość na sprawy społeczne"
  • 2012
    Koszalin (Koszaliński Festiwal Debiutów Filmowych "Młodzi i Film") Nagroda Dziennikarzy za "wszystko"
  • 2012
    Koszalin (Koszaliński Festiwal Debiutów Filmowych "Młodzi i Film") Nagroda Jury Młodzieżowego za "za twórcze poszukiwanie formy, aby w przekonujący sposób opowiedzieć o inności, pokrewieństwie dusz i odpowiedzialności za drugiego człowieka, z którym nierzadko trudno znaleźć wspólny język i nić porozumienia"
  • 2012
    Kair (Międzynarodowy Festiwal Filmowy) Nagroda Główna "The Tahrir Square Prize" w konkursie Human Rights
  • 2012
    Hanower (Festiwal Nowego Filmu Polskiego "Filmland Polen") Nagroda Publiczności "Hannoveraner"
  • 2012
    Bukareszt (Jewish Film Festival) Nagroda Główna
  • 2011
    Września (Ogólnopolski Festiwal Sztuki Filmowej "Prowincjonalia") Nagroda Specjalna Organizatorów
  • 2011
    Września (Ogólnopolski Festiwal Sztuki Filmowej "Prowincjonalia") Nagroda Specjalna Organizatorów
  • 2011
    Warszawa (Międzynarodowy Festiwal Filmów Historycznych i Wojskowych) "Srebrna Szabla" w kategorii filmu fabularnego
  • 2011
    Warszawa (Międzynarodowy Festiwal Filmów Historycznych i Wojskowych) "Złota Szabla" w kategorii filmu dokumentalnego
  • 2011
    Warszawa (Międzynarodowy Festiwal Filmów Historycznych i Wojskowych) Grand Prix "Złota Szabla"
  • 2011
    Warszawa (Warszawski Festiwal Filmowy) Grand Prix Główna Nagroda Konkursu Międzynarodowego
  • 2011
    Warszawa (Warszawski Festiwal Filmowy) Nagroda Publiczności
  • 2011
    Tallin (Black Nights Film Festival) Wyróżnienie Specjalne Jury za "głębokie i wrażliwe przedstawienie tragicznego okresu w historii Wschodniej Europy"
  • 2011
    San Francisco (Międzynarodowy Festiwal Filmowy "Tiburon") Nagroda dla najlepszego filmu
  • 2011
    Poznań (Międzynarodowy Festiwal Filmowy "Off Cinema") Wyróżnienie
  • 2011
    Orzeł (Polska Nagroda Filmowa) Nominacja w kategorii: Najlepszy film
  • 2011
    Moskwa (Festiwal Filmów Polskich "Wisła") Nagroda Publiczności
  • 2011
    Montevideo (MFF) Wyróżnienie FIPRESCI
  • 2011
    Mediasz (Festiwal Filmów Europy Środkowej MECEFF) Nagroda Główna "Mediensis" dla Najlepszego Filmu
  • 2011
    Golden Trailer Award Nagroda w kategorii: Najlepszy zagraniczy melodramat
  • 2011
    Gdynia (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych) Don Kichot, Nagroda Polskiej Federacji Dyskusyjnych Klubów Filmowych
  • 2011
    Gdynia (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych) Nagroda Dziennikarzy za "poruszającą opowieść, która przywraca wiarę w miłość wbrew losowi, za prawdziwy obraz ważnego fragmentu środkowoeuropejskiej historii"
  • 2011
    Gdynia (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych) Nagroda Festiwali i Przeglądów Filmu Polskiego za Granicą
  • 2011
    Gdynia (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych) Złoty Klakier, Nagroda Radia Gdańsk dla najdłużej oklaskiwanego filmu
  • 2011
    Gdynia (Ogólnopolski Festiwal Filmowy "Niepokorni, Niezłomni, Wyklęci") Nagroda im. Janusza Krupskiego
  • 2011
    Chicago (Festiwal Filmu Polskiego w Ameryce) Nagroda Specjalna Jury za "wyjątkowe walory artystyczne oraz wagę filmu"
  • 2010
    Żytawa (Nyski Festiwal Filmowy) Nagroda Publiczności
  • 2010
    Zlin (Międzynarodowy Festiwal Filmów dla Dzieci i Młodzieży) Nagroda Ministra Kultury Czech dla filmu pochodzącego z kraju Grupy Wyszehradzkiej
  • 2010
    Walencja (Cinema Jove) Nagroda Główna "Luna de Valencia"
  • 2010
    Seul (Kobiecy Festiwal Filmowy) Nagroda Jury Młodzieżowego "I-teens Award"
  • 2010
    Poznań (Międzynarodowy Festiwal Filmów Dokumentalnych "Tranzyt") Nagroda dla najlepszego polskiego filmu powyżej 40 minut
  • 2010
    Poznań (Międzynarodowy Festiwal Filmów Dokumentalnych "Tranzyt") Wyróżnienie w Konkursie polskich filmów powyżej 40 minut
  • 2010
    Nowy Jork (The New York Polish Film Festival) Nagroda Publiczności
  • 2010
    Moskwa (MFF) Nagroda Pisma "Voque" dla "najbardziej stylowego filmu festiwalu"
  • 2010
    Koszalin (Koszaliński Festiwal Debiutów Filmowych "Młodzi i Film") Grand Prix "Wielki Jantar"
  • 2010
    Katowice (Międzynarodowy Festiwal Filmowy Regiofun) Nagroda Publiczności
  • 2010
    Houston (WorldFest Independent Film Festival) Bronze Remi
  • 2010
    Houston (WorldFest Independent Film Festival) Nagroda Specjalna Jury
  • 2010
    Hanower (Festiwal Nowego Filmu Polskiego "Filmland Polen") Nagroda Publiczności "Hannoveraner"
  • 2010
    Gdynia (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych) Nagroda Specjalna Jury
  • 2010
    Gdynia (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych) Wielka Nagroda "Złote Lwy"
  • 2010
    Gdynia (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych) Złoty Kangur, nagroda australijskich dystrybutorów
  • 2010
    Gdynia (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych) Złoty Klakier, Nagroda Radia Gdańsk dla najdłużej oklaskiwanego filmu
  • 2010
    Ebensee (Festival der Nationen) Brązowy Niedźwiadek
  • 2010
    Chicago (Festiwal Filmu Polskiego w Ameryce) "Złote Zęby" dla najbardziej interesującego filmu fabularnego dla najbardziej interesującego filmu fabularnego
  • 2010
    Ałma-Ata (Almaty Film Festival "Shaken Zhulduzdary") Grand Prix
  • 2009
    Wrocław (Międzynarodowy Festiwal Filmowy "Nowe Horyzonty"; do roku 2010 "Era Nowe Horyzonty") Nagroda za najlepszy debiut w konkursie "Nowe Kino Polskie"
  • 2009
    Warszawa (Międzynarodowy Festiwal Filmów Historycznych i Wojskowych) Grand Prix "Złota Szabla"
  • 2009
    Moskwa (Festiwal Filmów Polskich "Wisła") Nagroda Publiczności
  • 2009
    Kraków - Nowa Huta (Nowohucki Festiwal Filmowy) I Nagroda za "umiejętność syntezy w temacie tak gorącym emocjonalnie, jak walka o kościół w Nowej Hucie"
  • 2009
    Koszalin (Koszaliński Festiwal Debiutów Filmowych "Młodzi i Film") Grand Prix "Wielki Jantar"
  • 2009
    Houston (Worldfest Independent Film Festival) Platinum Remi
  • 2009
    Erywań (Międzynarodowy Festiwal Filmów Kobiecych "KIN") Nagroda dla najlepszego filmu
  • 2009
    Chicago (Festiwal Filmu Polskiego w Ameryce) Nagroda Specjalna Jury za "podjęcie ważnego tematu historycznego i ogromną wagę edukacyjną filmu"
  • 2009
    Alatri (Saturno International Film Festival) II Nagroda
  • 2008
    Września (Ogólnopolski Festiwal Sztuki Filmowej "Prowincjonalia") Nagroda Główna "Jańcio Wodnik" za najlepszy film fabularny
  • 2008
    Tarnów (Tarnowska Nagroda Filmowa) Nagroda Publiczności
  • 2008
    Tarnów (Tarnowska Nagroda Filmowa) Nagroda Specjalna Jury
  • 2008
    Nagroda TVP Kultura w kategorii: film
  • 2008
    Kraków (Krakowski Festiwal Filmowy - Konkurs Polski) Dyplom Honorowy za "wierne przedstawienie w filmie dokumentalnym jednego z najważniejszych wydarzeń z historii współczesnej Polski"
  • 2008
    Częstochowa (do roku 2014 Rzeszów) (Festiwal Filmów Optymistycznych "Multimedia Happy End") Grand Prix "Złota Ryba"
  • 2007
    Gdynia (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych) Nagroda Specjalna Jury
  • 2003
    Orzeł (Polska Nagroda Filmowa) Nominacja w kategorii: najlepszy film
  • 2003
    Los Angeles (Festiwal Filmów Polskich) Nagroda "Hollywood Eagle Award"
  • 2002
    Tarnów (Tarnowska Nagroda Filmowa) Grand Prix
  • 2002
    Nowogard (Festiwal Filmu - Malarstwa - Muzyki "Lato z Muzami") Nagroda Główna "Laur Cisowy"
  • 2002
    Kazimierz Dolny (Lato Filmowe) nagroda publiczności w kategorii: najlepszy film polski
  • 2002
    Gdynia (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych) Nagroda Festiwalu Filmowego w Toronto za "podjęcie historycznie ważnego tematu i przekazanie głębokich wartości moralnych"
  • 2002
    Gdynia (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych) Złoty Klakier, Nagroda Radia Gdańsk dla najdłużej oklaskiwanego filmu
  • 2000
    Gdynia (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych) Złoty Paw (nagroda dziennikarzy za najgorszy film festiwalu)
  • 1999
    Łagów (Lubuskie Lato Filmowe) Brązowe Grono
  • 1999
    Koszalin (Koszaliński Festiwal Debiutów Filmowych "Młodzi i Film") Grand Prix "Wielki Jantar" w konkursie międzynarodowym
  • 1999
    Koszalin (Koszaliński Festiwal Debiutów Filmowych "Młodzi i Film") Nagroda Główna w konkursie filmów polskich
  • 1999
    Koszalin (Koszaliński Festiwal Debiutów Filmowych "Młodzi i Film") Nagroda Jury Młodzieżowego

Inne nagrody dla ważniejszych filmów
pokaż

2017.08.20 01:58:53
© 1998-2017 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi. Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Muzeum KinematografiiMakuFly Marcin MakowskiKrzysztof WellmanKrzysztof Wiktor